Manfrotto Pro Light camera strap for DSLR/CSC

Popruh k fotoaparátu Pro Light Camera Strap stvořen pro ty, kteří hledají dlouhotrvající řemínek speciálně navržený pro digitální zrcadlovky a CSC. Když nesete cenný kousek vašeho…

Více informací

438 Kč s DPH 362 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Kód zboží:
MB PL-C-STRAP
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Popruh k fotoaparátu Pro Light Camera Strap stvořen pro ty, kteří hledají dlouhotrvající řemínek speciálně navržený pro digitální zrcadlovky a CSC. Když nesete cenný kousek vašeho vybavení, potřebujete popruh, který je navržen tak, aby byl nejen pohodlný, ale také spolehlivý. Bez popruhu byste museli nést fotoaparát ve svých rukou, a to může být stejně nebezpečné jako když byste zvolili méně kvalitní popruh, u kterého hrozí, že se rozpadne a fotoaparát se rozbije na podlaze. To se vám však nestane s tímto kvalitním popruhem.

Nejenže je lehký a polstrovaný, ale popruh má také řadu dalších funkcí, jako jsou klipy speciálně navržené tak, aby vám umožňovaly připojení k batohu Pro Light, aniž byste si museli obstarat přídavné přezky. Nastavitelná délka 75-150 cm vám navíc umožní zvolit si vámi požadovaný komfort. V neposlední řadě je to vodotěsnost, která z něj činí super silný a odolný kousek, který nesloží žádné špatné počasí.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Tašky ostatní