Manfrotto Pro Light camera element cover CRC-13 - pláštěnka na kameru

Tato pláštěnka Manfrotto Pro Light Element Cover bude chránit vaší cennou kameru před nepříznivými vlivy počasí. Nemusíte mít už žádný strach zachytit dokonalé okamžiky v dešti. Je navržená pro malé a středně velké videokamery a jejich příslušenství. Snadno se nasunuje a umožňuje vidět ovládací prvky fotoaparátu přes křišťálově čisté termoplastické polyuretanové…

Více informací

2 291 Kč s DPH 1 893 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód zboží:
MB PL-CRC-13
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Tato pláštěnka Manfrotto Pro Light Element Cover bude chránit vaší cennou kameru před nepříznivými vlivy počasí. Nemusíte mít už žádný strach zachytit dokonalé okamžiky v dešti. Je navržená pro malé a středně velké videokamery a jejich příslušenství. Snadno se nasunuje a umožňuje vidět ovládací prvky fotoaparátu přes křišťálově čisté termoplastické polyuretanové (TPU) panely.

To znamená, že i za špatných povětrnostních podmínek budete mít stále kontrolu nad fotoaparátem, abyste mohli zachytit všechny důležité snímky bez ohledu na to jaké je venku počasí. Navíc tato pláštěnka chrání vaše zařízení také a můžete ji využít také jako univerzální obal ke skladování vašeho zařízení. Žádné otvory nejsou blokovány díky otevřené spodní straně, což znamená, že ji lze použít zároveň při použití stativu. Ideální pro začátečníky i středně pokročilé fotografy, kameramany a cestovatele, kteří chtějí zachytit vše, co se jim zlíbí, aniž by se museli starat o bezpečnost svého zařízení.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Pláštěnky