Manfrotto PIXI mini stativ černý, držák smartphonu

"PIXI Smart je ideální volbou pro každého, kdo používá svůj smartphone denně k fotografování spontánních snímků. PIXI black se nyní může pochlubit univerzální svorkou Smartphone…

Více informací

755 Kč s DPH 624 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 28. 11. od 09:00
Odešleme: 28. 11.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Bratislava 5 ks
Kód zboží:
MKPIXICLAMP-BK
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

"PIXI Smart je ideální volbou pro každého, kdo používá svůj smartphone denně k fotografování spontánních snímků. PIXI black se nyní může pochlubit univerzální svorkou Smartphone s 1 “univerzálním připojením, které umožňuje kompatibilitu s většinou smartphonů, které jsou v současné době na trhu. Nabízí tak velkou flexibilitu a snadné použití v jakýchkoli okolnostech.

PIXI Smart se pyšní dvojí funkčností: funguje jako stabilní držák a může být také použit jako pohodlný ergonomický úchyt pro zachycení skvělých videí, pořízení selfie fotografií a úžasných obrazů, které opravdu vyčnívají z mnoha.

PIXI Smart je vyroben z nerezové oceli a Adapto, aby byla zaručena ta nejvyšší kvalita. Jeho pevná konstrukce je bezpečná základna a má pohodlnou rukojeť vhodnou k držení za každé situaci. Svorka univerzálního smartphonu je navíc k dispozici také jako samostatné příslušenství, takže každý fotograf / kameraman, který má 1-podpůrnou podpěru, může podpořit svou kreativitu, kdykoliv si to přeje.

Přenosnost

S hmotností pouhých 220 g a pouze 26 cm délky při zavření - stativ PIXI Smart dispnuje ideální velikosti, která vás nezatíží na žádné cestě.

Kompatibilita

Díky svému univerzálnímu 1 ”závitu a vynikající stabilitě lze PIXI použít s celou řadou digitálních zařízení: od iPhone® (s KLYP +) až po kompaktní systémové kamery a dokonce i DSLR.

okud se rozhodnete použít PIXI s DSLR, vezměte v úvahu tyto základní požadavky:

• Tělo o maximální hmotnosti 650g

• Ohnisková vzdálenost: max. 85 mm (standardní neprofesionální objektiv)

 

• Celková užitná hmotnost zařízení: maximálně 1 kg

Mějte prosím na paměti, že jakékoli poloprofesionální nebo profesionální vybavení tyto požadavky překračuje.

Barva

Pro zachování a ochranu povrchové úpravy PIXI a její původní barvy doporučujeme čištění pomocí obyčejné gumy na tužku. Speciální výrobky nebo voda mohou poškodit povrchovou úpravu."

Parametr Hodnota
Délka ve složeném stavu not set cm
Maximální výška 24.7 cm
Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stolní stativy