Manfrotto Magic Arm with bracket

Manfrotto Magic Arm 143A je ideální rameno pro menší lehké hlavy nebo fotoaparáty. Super šikovný Magic Arm přidává hodnotu každému focení a umožňuje pořizovat dokonalé snímky bez…

Více informací

Speciální akce: -10%
3 534 Kč 3 190 Kč s DPH 2 636 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód zboží:
143A
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Manfrotto Magic Arm 143A je ideální rameno pro menší lehké hlavy nebo fotoaparáty. Super šikovný Magic Arm přidává hodnotu každému focení a umožňuje pořizovat dokonalé snímky bez jakýchkoli potíží. Toto must-have rameno se pyšní výrobou dle předních italských standardů kvality, a navíc z odolného hliníku, takže vám vydrží po celý život, dokonce i pokud se řadíte mezi vytížené fotografy.

Mezi vynikající funkce patří fantastická univerzálnost. Toto kouzelné plně otočné rameno disponuje vysoce kvalitním držákem fotoaparátu a jednoduchým ovládáním pomocí páky. Je zkrátka dokonalou a nezbytnou součástí vaší soupravy. Magic Arm 143A je určeno pro fotografické příslušenství s maximální hmotností až 3 kg, což z něj dělá silný kus vybavení, ale přesto měří pouhých 53 cm na délku. Velice snadno jej vložíte do přepravní tašky.

Díky jeho délce jej snadno spárujete s různým příslušenstvím, je tak vhodné pro téměř jakoukoli fotografickou práci. A to ještě není všechno! Díky inovativnímu ovládání zámku na čepu můžete rámovat a snímat přesněji než kdykoli předtím, a to pouze několika rychlými pohyby.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Magic arm - ramena