Manfrotto Light stand Bag 110cm for 3 large light

Odolná, přenosná a univerzální. Tato ergonomicky navržená lehká taška na stojany je perfektní volbou pro náročné fotografy na cestách.

Více informací

1 990 Kč s DPH 1 645 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Odolná, přenosná a univerzální. Tato ergonomicky navržená lehká taška na stojany je perfektní volbou pro náročné fotografy na cestách.

Unese mnohem víc, než si myslíte. Právě její silný nylonový design udrží těžké zatížení, s kapacitou na tři Quick Stack stojany s délkou až 109 cm. Díky vodoodpudivým materiálům ochráníte své zařízení bez ohledu na počasí.

Tato lehká taška na stojan má vysoce kvalitní polstrovaný interiér pro snadné uložení. Měří 110 cm x 20 cm a je dostatečně prostorná pro veškeré každodenní fotografické příslušenství. Je také ideální pro ukládání dlouhých tyčí, které je obtížné přenášet samostatně. Zvláště pokud jste v terénu.

S pohodlně polstrovaným ramenním popruhem můžete tuto tašku pohodlně nosit a přepravovat. Díky vynikajícím zipům můžete rychle rozbalit a zabalit své vybavení, když jste na cestách. Cestujte jako profesionál bez ohledu na to, zda se chystáte fotit ve městě nebo v divoké přírodě.

Tato lehká taška dodá vaší sadě profesionální nádech. Její italská výroba zaručuje její prvotřídní kvalitu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Tašky ostatní

Hlavní parametry

Délka tašky (vnitřek)1080mm
Šířka tašky (vnitřek)160mm
Výška tašky (vnitřek)110mm
Délka tašky (vnějšek)1100mm
Šířka tašky (vnějšek)160mm
Výška tašky (vnějšek)125mm