Manfrotto Light stand Bag 110cm for 3 large light

Odolná, přenosná a univerzální. Tato ergonomicky navržená lehká taška na stojany je perfektní volbou pro náročné fotografy na cestách.

Více informací

1 370 Kč s DPH 1 132 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Praha 4 ks, Bratislava skladem do 2 dnů
Výrobce
Kód zboží:
MB LBAG110
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Odolná, přenosná a univerzální. Tato ergonomicky navržená lehká taška na stojany je perfektní volbou pro náročné fotografy na cestách.

Unese mnohem víc, než si myslíte. Právě její silný nylonový design udrží těžké zatížení, s kapacitou na tři Quick Stack stojany s délkou až 109 cm. Díky vodoodpudivým materiálům ochráníte své zařízení bez ohledu na počasí.

Tato lehká taška na stojan má vysoce kvalitní polstrovaný interiér pro snadné uložení. Měří 110 cm x 20 cm a je dostatečně prostorná pro veškeré každodenní fotografické příslušenství. Je také ideální pro ukládání dlouhých tyčí, které je obtížné přenášet samostatně. Zvláště pokud jste v terénu.

S pohodlně polstrovaným ramenním popruhem můžete tuto tašku pohodlně nosit a přepravovat. Díky vynikajícím zipům můžete rychle rozbalit a zabalit své vybavení, když jste na cestách. Cestujte jako profesionál bez ohledu na to, zda se chystáte fotit ve městě nebo v divoké přírodě.

Tato lehká taška dodá vaší sadě profesionální nádech. Její italská výroba zaručuje její prvotřídní kvalitu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Tašky ostatní

Hlavní parametry

Délka (vnitřek)1080mm
Šířka (vnitřek)160mm
Výška (vnitřek)110mm
Délka (vnějšek)1100mm
Šířka (vnějšek)160mm
Výška (vnějšek)125mm