Manfrotto Compact Light aluminium tripod with ball head

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Flexibilní, lehký a optimalizovaný pro kompaktní systémové kamery. Hliníkový stativ Compact Light je navržen ve stylovém černém provedení a lze ho vzít kamkoliv. Nabízí vám kompromis mezi mini stativem a stativem v plné velikosti. Má nízkou hmotnost, takže jej snadno sbalíte na cesty.

Stativ Compact Light s hlavou je vhodný pro širokou škálu digitálních zařízení s hmotností do 1,5 kg. Pokud používáte základní zrcadlovku DSLR, doporučujeme, abyste tento stativ připojili pouze k objektivu se standardní sadou, zajistíte tak maximální výkon.

Během několika vteřin můžete fotoaparát připojit za pomocí nového rychloupínacího kola a univerzálního příslušenství 1/4 "". S vestavěnou kulovou hlavou a knoflíkem pro jednoduché nastavení můžete fotoaparát rychle uzamknout a připravit k focení.

Stativ Compact Light obsahuje adaptér pro kamery s vyšší specifikací, například Sony Nex 5R / 5T. Oceníte lepší přilnavost a větší stabilitu. Tento červený stativ také obsahuje barevnou polstrovanou tašku pro snadnou přepravu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
Zatížení1.5kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušenství, klece tašky, karty

Manfrotto Brašna na stativ Padded Befree Advanced

Skladem > 5 ks
bez DPH 278 Kč 336 Kč