Manfrotto Alu Twin GS Tripod 100/75mm

Hliníková dvojitá noha MVTTWINGA s ground level spreader tripodem je profesionální, kvalitní stativ s dvoustupňovým, pevným a stabilním designem. Zkrátka, ideální volba pro všechny vaše úkoly. Chcete-li vytvářet videa nebo filmy na profesionální úrovni, pak jste si tento stativ zvolili správně. Je vybaven hliníkovou litou 100 mm miskou, kterou za pomoci hliníkového…

Více informací

13 890 Kč s DPH 11 479 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 17. 06. od 09:00
Odešleme: 17. 06.
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Hliníková dvojitá noha MVTTWINGA s ground level spreader tripodem je profesionální, kvalitní stativ s dvoustupňovým, pevným a stabilním designem. Zkrátka, ideální volba pro všechny vaše úkoly. Chcete-li vytvářet videa nebo filmy na profesionální úrovni, pak jste si tento stativ zvolili správně. Je vybaven hliníkovou litou 100 mm miskou, kterou za pomoci hliníkového adaptéru změníte na misku 75 mm.

Tento tripod disponuje ground level spreader a teleskopickými rameny, díky kterým snadno nastavíte úhly nohou přesně tak, jak budete potřebovat.
Je také odnímatelný, což umožňuje použití stativu také v kombinaci s middle spreader Manfrotto 537SPRB, který se prodává samostatně.

Nožní zámky jsou bezpečné a spolehlivé a pro vnější použití, třeba v trávě. Pro maximální všestrannost lze stativ použít s různými vozíky (114MV a 181B).

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Nohy