Manfrotto 635 Fast Single Tripod Carbon Fiber

Manfrotto 635 Fast Single Tripod Carbon Fiber se synchronizovanými uzavíracími mechanismy mezi horním a dolním zámkem je vybaven zámkem Extra M-Lock twist pro bezpečné uzamčení jediným pohybem. Stativ 635 FST je vybaven polokouli o průměru 75 mm a je kompatibilní s adaptérem polokoule o průměru 60 mm (prodává se samostatně). Kromě toho obsahuje připojení třecích…

Více informací

18 890 Kč s DPH 15 612 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Manfrotto 635 Fast Single Tripod Carbon Fiber se synchronizovanými uzavíracími mechanismy mezi horním a dolním zámkem je vybaven zámkem Extra M-Lock twist pro bezpečné uzamčení jediným pohybem. Stativ 635 FST je vybaven polokouli o průměru 75 mm a je kompatibilní s adaptérem polokoule o průměru 60 mm (prodává se samostatně). Kromě toho obsahuje připojení třecích ramen Easy Link kompatibilní s Manfrotto anti rotačními a Arri anti-twist čepy. Díky tomu snadno připojíte externí monitor nebo jakékoli jiné příslušenství, bez obav z nežádoucího otáčení během používání.

635 Fast Single Tripod byl vyvinut s primárním cílem usnadnit a urychlit natáčení videa. Synchronizované uzavírací mechanismy mezi horním a dolním zámkem umožňují videokamerám ovládat celou nohu jediným zámkem a pracovat tak v rekordním čase. Tento nový stativ poskytuje maximální univerzálnost, podporuje použití širokého výběru hlav a zajišťuje maximální tuhost. Přesto všechno je extrémně lehký.

Navíc je plně kompatibilní s teleskopickými ground a middle spreader 2 v 1 (prodávají se jako samostatné příslušenství), které jsou navíc vybaveny mechanismem výběru 3 úhlů pro snadné nastavení. Tripod je vybaven špičatými nožičkami s gumovými převisy pro pevné uchopení a snadné přizpůsobení místa natáčení.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Nohy