Manfrotto 290 light aluminium tripod with befree live

Tato verze 290 light je stativ s hlavou pro vloggery a žurnalisty. Stativ je vybaven Befree live fluidní hlavou. Tento video stativ kombinuje skvělé vlastnosti a inovativní design s dlouhou výdrží. Nová Befree hlava poskytuje profesionální plynulost otočení a náklonů a zajišťuje vám intuitivní stativový set, který ustojí časovou náročnost. Chytrý kompaktní…

Více informací

Speciální akce: -10%
4 896 Kč 4 390 Kč s DPH 3 628 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks, Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tato verze 290 light je stativ s hlavou pro vloggery a žurnalisty. Stativ je vybaven Befree live fluidní hlavou. Tento video stativ kombinuje skvělé vlastnosti a inovativní design s dlouhou výdrží. Nová Befree hlava poskytuje profesionální plynulost otočení a náklonů a zajišťuje vám intuitivní stativový set, který ustojí časovou náročnost. Chytrý kompaktní a lehký design ho činí velice snadno přenosný.

Velice uživatelsky přívětivý design zahrnuje hliníkové trubky v nohou, postavené pro tuhost, aby jste se na ně mohli vždy spolehnout. Horní kroužky jsou ještě stabilnější a hliníkové zámky na nohou dodávaní flexibilitu utažení jak je potřeba. Díky tomu je stativ s kapalinovou hlavou spolehlivý i při dlouhodobém používání. Pyšní se flexibilním natáčením se 2 úhly náklonu nohou. Gumové zakončení nožiček zvyšuje přilnavost a praktičnost.

Tento stativ s fluidní hlavou přichází s nejmenší a nejlehčí videohlavou od Manfrotta. Befree Live Fluid Head má dedikovanou rychloupínací destičku, která perfektně vyváží nejnovější kamery a DLSR nebo bezzrcadlovky. Má úžasnou plynulost otočení a naklánění díky Fluid Drag (plynulý tah) systému poděděnému z ostatních Manfrotto videohlav. Befree je extrémně dobře přenosná, lehká - 0,38kg a zároveň zvládne unést až 4kg. Poskytne výbornou kontrolu nad pohybem kamery.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušenství, klece tašky, karty