Lilliput FA1014-NP/C - 10.1" IPS HDMI monitor
Více informací
Dostupnost
14-30 dní
Popis produktu
Popis produktu
Funkce
  • 10.1 palec
  • 10bodový kapacitní,1280*800
  • 320nit
  • HDMI, VGA, kompozitní
  • Integrovaný prachotěsný přední panel
Obsah
  • 12V DC adaptér
  • Dálkové ovládání
  • Kompozitní kabel
  • Řídicí linka I/O
  • Manuál
Parametry
Parametry
Výrobce: Lilliput
Kategorie: Monitory na kameru
Hlavní parametry
Velikost10.1"
Vstupy monitoruHDMI
Vstupy monitoruComposite Video
Vstupy monitoruVGA
Napájení monitoru12V dutinkový
Svítivost320cd/m2
Rozlišení panelu1280x800
Ostatní parametry
TallyNe
High BrightnessNe
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)
Lilliput UQ31
  • Doprava zdarma
Lilliput UQ31 je 31,5" 4K 1000-nitový studiový/produkční monitor s 8K-ready 12G-SDI