Arenti Laxihub O2 3MP Outdoor Camera

Laxihub O2 je vysoce výkonná bezpečnostní kamera, která je navržena tak, aby poskytovala nepřetržitou ochranu vašeho domova. Díky mimořádně ostrému videu v rozlišení 2K a možnosti jasného nočního vidění dokáže detekovat lidskou aktivitu a přijmout aktivní opatření k ochraně vašeho majetku. Kompaktní venkovní kulová kamera, odolná vůči povětrnostním vlivům,…

Více informací

1 129 Kč s DPH 933 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Bratislava 2 ks, Budapest 4 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Laxihub O2 je vysoce výkonná bezpečnostní kamera, která je navržena tak, aby poskytovala nepřetržitou ochranu vašeho domova. Díky mimořádně ostrému videu v rozlišení 2K a možnosti jasného nočního vidění dokáže detekovat lidskou aktivitu a přijmout aktivní opatření k ochraně vašeho majetku. Kompaktní venkovní kulová kamera, odolná vůči povětrnostním vlivům, je skvělou volbou pro venkovní zabezpečení domu.

  • Jedinečný a kompaktní design
  • 3MP/2K se 110° širokoúhlým objektivem
  • Noční viditelnost až 10 m
  • Detekce pohybu s umělou inteligencí
  • Zóna detekce pohybu
  • Obousměrný zvuk (poloduplexní)
  • Podpora Web-RTC
  • Odolnost proti povětrnostním vlivům IP65, vhodná pro všechna roční období
  • Podpora SD a cloudového úložiště

 

Laxihub-3MP-2K-Wi-Fi-Outdoor-Camera-IR-Night-Vision-Bullet-Security-Camara-Banner

Přehledné zachycení každého okamžiku

Venkovní kamera se připojuje pomocí 2,4G WiFi a zaznamenává jasná živá streamovaná videa ve vysokém rozlišení 2K/3MP. Díky jasnému nočnímu vidění můžete svůj sladký domov sledovat ve dne i v noci prostřednictvím aplikace Arenti nebo webového portálu počítače.

Laxihub 3MP outdoor camera O2 2K resolution

Laxihub 3MP Outdoor camera Motion detection

Algoritmus AI pro upozornění, na kterých záleží

Kamera Laxihub O2 je vybavena pokročilým algoritmem AI, který dokáže rozlišovat mezi lidmi a jinými pohybujícími se objekty, jako jsou listy a hmyz, což jí umožňuje zasílat relevantnější upozornění a omezit zbytečná upozornění. Tato funkce vám umožňuje přijímat oznámení, která jsou pro vás důležitá, a zároveň odfiltrovat nepodstatné informace.

Zóna detekce pohybu

Uživatelé mohou v aplikaci nastavit konkrétní zóny upozornění. Při detekci pohybu v určené zóně kamera nahraje video a odešle uživateli upozornění. Uživatel tak může zaměřit pozornost kamery na konkrétní oblasti zájmu a minimalizovat falešná upozornění způsobená pohybem na pozadí nebo jiným šumem.

P2 Cusstomiable Detection Areas

Vysoce kvalitní obousměrný zvuk

Vestavěný mimořádně citlivý mikrofon a reproduktor s funkcí potlačení šumu vám umožní vidět, slyšet a mluvit s návštěvníkem a vašimi blízkými kdykoli a kdekoli.

Vodotěsnost IP65 , vhodné pro všechna roční období

Díky dobře konstruovanému tělu kamery Laxihub O2 s krytím IP65 může kamera uchovávat záznamy po celé roky bez ohledu na déšť, blesky, mlhu nebo sněžení. Pracovní teplota -20 °C až 50 °C.

Laxihub 3MP Bullet camera IP65

Podpora systému Smart Home

 

Možnosti místní karty SD a cloudového úložiště

Nahraná videa můžete zabezpečit na místní kartu MicroSD o kapacitě až 128 GB nebo si předplatit službu Arenti Cloud pro plně šifrované cloudové úložiště. Cloudové úložiště poskytujeme na 3 měsíce zdarma a bez dalších poplatků.

laxihub 3MP Outdoor bullet camera SD card

Laxihub Outdoor Camera cloud storage
 

OBSAH BALENÍ


Venkovní kamera x 1
Kabel USB x 1
Síťový adaptér x 1
Uživatelská příručka x 1
Montážní šrouby x 3
Kolík x 1


SPECIFIKACE
Parametry

Parametry

Výrobce: Arenti
Kategorie: Sledovací kamery