Module 8 L2 Tuner - K35 Variable Look Lens - PL Lens to RF Mount

Modul 8 L2 Tuner je nový inovativní objektiv, který promění vaše moderní digitální fotoaparáty v nostalgický stroj snů. Odemyká filmové kouzlo historických filmů pomocí jednoduchého otočného adaptéru objektivu, který je k dispozici ve třech různých vzhledech. Objektiv L2 Tuner představuje dokonalou dávku vintage pro profesionální…

Více informací

68 590 Kč s DPH 56 686 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu ČLÁNKY SPECIFIKACE

Popis produktu

Modul 8 L2 Tuner je nový inovativní objektiv, který promění vaše moderní digitální fotoaparáty v nostalgický stroj snů. Odemyká filmové kouzlo historických filmů pomocí jednoduchého otočného adaptéru objektivu, který je k dispozici ve třech různých vzhledech. Objektiv L2 Tuner představuje dokonalou dávku vintage pro profesionální DP, kteří chtějí zbavit ostrých digitálních záběrů a vytvořit vintage atmosféru záběru. Jeho neutrální poloha znamená, že jej můžete mít vždy nasazený na fotoaparátu a poté si obraz doladit podle svého vkusu, aniž by vás rušil. Vytváří krásné portrétní záběry tím, že přidává jemnou haliaci a konstantní odlesk pole a boční odlesky, které se nacházejí v původních objektivech. S originálními objektivy K-35, jejichž cena přesahuje 300 tisíc, je L2 cenově výhodným způsobem, jak vytvořit tento vzhled.

Tuner se snadno integruje do stávajícího kamerového systému a umožňuje upravovat vzhled a charakter snímků v reálném čase během záběru. Už žádné shánění drahých objektivů, placení přemrštěných poplatků za jejich přechovávání nebo investování do nejnovějších "odladěných základních objektivů". Tunery Module 8 bez problémů spolupracují s vašimi stávajícími skly a vytvářejí filmový vzhled, kterého si cení špičkoví kameramani. Tunery se nyní dodávají ve dvou variantách uchycení objektivů, EF a PL. Tunery EF jsou kompatibilní s bajonetem Sony E Mount a bajonety RF na kamerách Canon a RED. Tunery EF obsahují vestavěnou podporu elektroniky pro automatické zaostřování, ovládání clony a stabilizaci obrazu elektronických objektivů Canon, Sigma a Tamron jsou podporovány. Vzhledem k elektronice nemá verze EF možnost změny uchycení fotoaparátu .Tuner s bajonetem PL podporuje širokou škálu skel s bajonetem PL , pokudzadní prvky příliš nevyčnívají z bajonetu. Protože tuner PL nemá elektroniku, mohou uživatelé měnit uchycení na JAKÉKOLIV bezzrcadlovky včetně Sony E, Canon RF, L Mount pro Blackmagic, Panasonic a Leica a Fujifilm X.

 • Inspirováno konstrukcí vzácných objektivů Canon K-35
 • Nejjemnější modul 8 Tuner pro vytvoření dostatečně vintage pro odstranění digitální strohosti.
 • Vytváří nádherný bokeh v podobě mýdlových bublin a měkké odlesky.
 • Neutrální poloha umožňuje ponechat objektiv L2 "vždy na" fotoaparátu.
 • Tuner EF podporuje automatické zaostřování, zaostřování a ovládání clony prostřednictvím fotoaparátu (tunery s bajonetem PL mají podporu výměnných držáků fotoaparátu)
 • Verze PL umožňuje použití profesionálních a cenově dostupných PL objektivů Zeiss, Leitz, Tokina, Sigma a DZO
 • Žádné podkládání nebo složité nastavování. Otočte a začněte tvořit s historickým vzhledem.
 • Zachovává středové rozlišení 4k při současném změkčení kontrastu/
 • Celohliníková konstrukce s integrovaným převodem pro nastavení vzhledu.
 • Cenově dostupná alternativa k drahým "vyladěným objektivům" nebo speciálně odladěným objektivům.
 • Vizuální zpětná vazba v reálném čase díky naší patentované technologii variabilního ladění.
 • Variabilní ladicí kroužek umožňuje přesné množství charakteru čoček a zároveň
  zachovat zaostření

SPECIFIKACE

ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: Module8
Kategorie: Adaptéry

Hlavní parametry

BajonetRF
Adaptér pro objektivPL

Blog a novinky

Datum: 30. 04. 2024, Kategorie: Blog

Module 8 Tuner nyní i pro PL objektivy

Efektové optické redukce pro objektivy Module 8 Tuner 1, Tuner 2 a Tuner 3 jsou nyní dostupné i pro objektivy s bajonetem PL (dříve pouze EF)!…