Optický

Filtrování produktů

Dostupnost

Výrobce

Určeno pro

Hlavní parametry

Typ kabelu

Délka

Provedení

Typ konektoru

Samec / Samice

Průměr kabelu

Barva

Tvar konektoru

Ostatní parametry

Jiné

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

Skladem > 5 ks
bez DPH 2 971 Kč 3 595 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

Skladem 2 ks
bez DPH 10 060 Kč 12 173 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Multimode Ultra Light 200m Fibre Cable

3-5 dnů
bez DPH 18 590 Kč 22 494 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

3-5 dnů
bez DPH 18 590 Kč 22 494 Kč
  • Novinka

Canare SMPTE 311M hybridný kabel na bubnu Schill 150m

na telefon
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Canare SMPTE 311M hybridný kabel na bubnu Schill 100m

na telefon
bez DPH 26 929 Kč 32 584 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC10N

na telefon
bez DPH 14 845 Kč 17 963 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC20N

na telefon
bez DPH 16 004 Kč 19 365 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC25N

na telefon
bez DPH 16 572 Kč 20 052 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC100A-WJ

na telefon
bez DPH 31 663 Kč 38 313 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC35N

na telefon
bez DPH 17 706 Kč 21 424 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC50N

na telefon
bez DPH 20 369 Kč 24 647 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC100N

na telefon
bez DPH 26 487 Kč 32 049 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC200N

na telefon
bez DPH 38 445 Kč 46 518 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC150N

na telefon
bez DPH 32 477 Kč 39 297 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC50A-WJ

na telefon
bez DPH 23 180 Kč 28 048 Kč
  • Doprava zdarma

Canare FCC30A-WJ

na telefon
bez DPH 19 866 Kč 24 038 Kč
  • Doprava zdarma

Canare LF-2SM7N HFO kamerový kabel (100m)

na telefon
bez DPH 11 674 Kč 14 126 Kč

FieldCast 2Core Single Mode Chassis Connector

3-5 dnů
bez DPH 2 392 Kč 2 894 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Single Mode Heavy Duty 100m Fibre Cable

3-5 dnů
bez DPH 15 990 Kč 19 348 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Single Mode Heavy Duty 200m Fibre Cable

3-5 dnů
bez DPH 29 250 Kč 35 393 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K Kickstart Bundle for one BMD Studio Camera

3-5 dnů
bez DPH 23 428 Kč 28 348 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Heavy Duty

3-5 dnů
bez DPH 59 860 Kč 72 431 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultra Light

3-5 dnů
bez DPH 54 648 Kč 66 124 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Heavy Duty

3-5 dnů
bez DPH 52 850 Kč 63 949 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Ultra Light

3-5 dnů
bez DPH 47 638 Kč 57 642 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

3-5 dnů
bez DPH 50 505 Kč 61 111 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Ultra Light

3-5 dnů
bez DPH 45 293 Kč 54 805 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast Adaptor Two Hybrid for Blackmagic Studio Camera

3-5 dnů
bez DPH 9 334 Kč 11 294 Kč
  • Doprava zdarma

FieldCast Adaptor Two for Blackmagic Studio Camera

3-5 dnů
bez DPH 6 942 Kč 8 400 Kč