K&F Wireless WiFi microscope, handheld USB HD inspection camera, 50x-1000x magnification, with folda

Bezdrátový mikroskop WiFi, ruční inspekční kamera USB HD, zvětšení 50x-1000x, se skládacím stojanem, kompatibilní s iPhonem, iPadem, Androidem, Macem, počítači se systémem Windows

Více informací

1 359 Kč s DPH 1 123 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Bezdrátový mikroskop WiFi, ruční inspekční kamera USB HD, zvětšení 50x-1000x, se skládacím stojanem, kompatibilní s iPhonem, iPadem, Androidem, Macem, počítači se systémem Windows

* Displej HD: 2 megapixely HD, skutečné HD video 1920*1080P a zobrazení obrazu 2 MP, bezdrátový vysokorychlostní přenos, žádné zpoždění obrazu během používání. zvětšení 50x-1000x, vestavěných 8 LED diod, vícepolohové nastavení jasu pro libovolné ovládání světla a tmy, poskytující neuvěřitelný jas zobrazení detailů při plném osvětlení.
* Fotografie nebo video jedním dotykem: Jedním dotykem můžete prostřednictvím aplikace APP pořizovat fotografie nebo videozáznamy svých pozorování s přenosným mikroskopem a ukládat je do telefonu. Případně lze přímo prostřednictvím APP nastavit zvětšení, což je velmi pohodlné.
* Nový skládací stojan: Modernizovaný skládací stojan, nastavitelný pod více úhly, protiskluzová konstrukce bajonetu těla, lehčí a přenosnější a pevnější. Vestavěná dobíjecí baterie s kapacitou 700 mAh, při plném nabití vydrží pracovat přibližně 3 hodiny. Mikroskop má odnímatelnou základnu a kapesní provedení usnadňuje přenášení, je to velmi užitečný a zábavný nástroj pro nošení v přírodě.
* Připojení WIFI a USB: tento bezdrátový ruční digitální mikroskop se připojuje nejen k vašemu iPhonu, iPadu, telefonu a tabletu se systémem Android prostřednictvím funkce wifi, ale také k počítači pro větší zorné pole prostřednictvím datového kabelu USB, který lze na požádání přepnout pro větší pohodlí a chytrost.
* Zajímavý nástroj: Tento elektronový mikroskop je spíše lupa s pevným ohniskem, nikoliv tradiční mikroskop, není určen pro profesionální seriózní biology! Rozhodně je to zábavný nástroj pro rodiče, dospělé, učitele, studenty, děti, sběratele, testery, opraváře elektroniky a zvědavce se zájmem o zkoumání trichomů vlasové pokožky a mikroskopického světa.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Mikroskopy