K&F WIFI solar security camera System solar camera PIR human sensor + 2-Way Audio Built-in Battery

WIFI solární bezpečnostní kamera Systémová solární kamera PIR lidský senzor + 2-Way Audio Vestavěná baterie 9600mAh AI Detekce člověka 2K Infračervené noční vidění 8m/26ft černá

Více informací

3 590 Kč s DPH 2 967 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

WIFI solární bezpečnostní kamera Systémová solární kamera PIR lidský senzor + 2-Way Audio Vestavěná baterie 9600mAh AI Detekce člověka 2K Infračervené noční vidění 8m/26ft černá

* 【2K HD, jasně vidíte každý detail】2K HD rozlišení, plnobarevné noční vidění až do 8 metrů, lze zachytit více detailů, hlava se otáčí o 355° horizontálně a 120° vertikálně, panoramatické sledování bez slepých míst.
* 【Solární napájení a rychlá instalace】není třeba pokládat kabely, výrobek můžete rychle nainstalovat na více místech v exteriéru, solární energie a baterie budou nadále zajišťovat napájení výrobku, nemusíte se obávat výpadků proudu, velmi pohodlné! Nejlepší volba pro úsporu času! Připojte se k aplikaci "K&F Cam" APP prostřednictvím wifi, můžete ovládat a kontrolovat monitorování na dálku.
* 【Detekce pohybu PIR a zvukový a světelný alarm】upgradovaná vysoce citlivá PIR v kombinaci s algoritmem AI, přesná identifikace pohybujících se objektů, rychlé zasílání zpráv, bez ohledu na to, kde se nacházíte, vám neuniknou klíčové informace, noční rozpoznání vniknutí cizích osob, výrobek může aktivně spustit zvukový a světelný alarm, aby zahnal vetřelce, a ochránil tak bezpečnost vašeho majetku.
* 【Snadné ukládání a sdílení】Výrobek můžete sdílet s rodinou, obraz si může prohlížet až 5 osob současně. Bez dalších nákladů, vložením karty SD dosáhnete uložení videa (až 128 G); můžete si také zvolit předplatné služby šifrovaného cloudového úložiště pro uložení videa, získáte 7 dní služby cloudového úložiště zdarma.
* 【 Bezpečnost a bezrizikovost】Vodotěsnost stupně IP66, žádný strach z větru a deště, vysoké teploty nebo chladu, za každého počasí ochrání váš domov, patentované výrobky, jemná kvalita, v souladu s požadavky certifikace FCC, CE, ROSH, TELEC, PSE a dalšími.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Sledovací kamery