K&F 1.8m Video Tripod Transverse Center Column 8KG with Fluid Head VA18+ VH081

Multifunkční videostativ. S tímto odolným stativem stabilizujete svůj fotoaparát/kamkordér a pořídíte ostré fotografie a videa sportovních událostí, svateb, krajiny, lidí a výrobků. Maximální nosnost může být až 8 kg. Pomocí systému vyvážení a regulace tlumení může videohlava dosáhnout 360° otáčení a -70°/90° náklonu, což je vhodné pro panoramatické snímání,…

Více informací

3 590 Kč s DPH 2 967 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Multifunkční videostativ. S tímto odolným stativem stabilizujete svůj fotoaparát/kamkordér a pořídíte ostré fotografie a videa sportovních událostí, svateb, krajiny, lidí a výrobků. Maximální nosnost může být až 8 kg. Pomocí systému vyvážení a regulace tlumení může videohlava dosáhnout 360° otáčení a -70°/90° náklonu, což je vhodné pro panoramatické snímání, snímání shora dolů a snímání z nízkého úhlu. Odnímatelná rukojeť je vhodná pro použití levou i pravou rukou. Lze s ní prodloužit výšku stativu z 84 cm na 184 cm a zajistit ji pomocí výklopných zámků. Délka ve složeném stavu je 88 cm a k dispozici je brašna pro snadné skladování a přepravu.

  • * 【Multifunkční video stativ】 Stabilizujte svůj fotoaparát/kamkordér a pořizujte ostré fotografie a videa sportovních událostí, svateb, krajiny, lidí a výrobků pomocí tohoto odolného stativu. Maximální nosnost může být až 8 kg.
  • * 【Hladká fluidní hlava】 Pomocí vyvažovacího systému a tlumicího ovládání může videohlava dosáhnout 360° otáčení a -70°/90° naklápění, což je vhodné pro panoramatické snímání, snímání shora dolů a snímání pod nízkým úhlem. Odnímatelná rukojeť je vhodná pro použití levou i pravou rukou.
  • * 【Rychlá a bezpečná instalace】 Tekutá hlava využívá boční rychloupínání, které umožňuje rychlou a bezpečnou montáž a demontáž fotoaparátu stisknutím bočního uvolňovacího tlačítka a nastavením knoflíku. Přiložená rychloupínací destička se šrouby 1/4''-20 a 3/8''-16 (vestavěný klíč) je kompatibilní s různými digitálními zrcadlovkami, bezzrcadlovkami, videokamerami, gimbaly, video soupravami atd.
  • * 【Pevná konstrukce】 Stativ je vyroben z dvouřadých trubek z vysoce odolné hliníkové slitiny se 75mm miskovou základnou a je vhodný pro fotografování v interiéru i exteriéru. otvor se závitem 1/4" pro snadné připojení dalšího fotografického vybavení, jako jsou displeje, led světla, magická ramena atd.
  • * 【snadné nastavení výšky】 Lze prodloužit výšku stativu z 84 cm na 184 cm a zajistit ji pomocí výklopných zámků. Délka ve složeném stavu je 88 cm a k dispozici je taška pro snadné skladování a přepravu.
1
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
TypFluidní hlava
Polokoule75
Typ rozpěrySpodní
Zatížení stativu8kg
Nosnost stativu8kg