K&F Tripod Ball Head with Handle

Malá hydraulická hlava je kompaktní tlumicí hlava, která váží pouze 484 g. Využívá lehkou konstrukci, je lehká, má malé rozměry, snadno se přenáší a používá a je vhodná pro venkovní fotografování a fotografování na cestách. Díky použití hydraulické technologie dokáže dosáhnout plynulého pohybu kardanu a zajistit stabilní a plynulé efekty snímání. Gimbal podporuje…

Více informací

1 369 Kč s DPH 1 131 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Malá hydraulická hlava je kompaktní tlumicí hlava, která váží pouze 484 g. Využívá lehkou konstrukci, je lehká, má malé rozměry, snadno se přenáší a používá a je vhodná pro venkovní fotografování a fotografování na cestách. Díky použití hydraulické technologie dokáže dosáhnout plynulého pohybu kardanu a zajistit stabilní a plynulé efekty snímání. Gimbal podporuje natáčení s náklonem +90°/-90° a panoramatické natáčení s více úhly 360°.

  • * Malá hydraulická hlava je kompaktní tlumicí hlava, která váží pouze 484 g. Využívá lehkou konstrukci, je lehká, má malé rozměry, snadno se přenáší a používá a je vhodná pro venkovní fotografování a fotografování na cestách.
  • * Díky použití hydraulické technologie dokáže dosáhnout plynulého pohybu kardanu a zajistit stabilní a plynulé efekty snímání. Gimbal podporuje natáčení s náklonem +90°/-90° a panoramatické natáčení s více úhly 360°.
  • * Bezpečné užitečné zatížení této stativové hlavy je 5 kg. Spodní část má rozhraní se závity 3/8" a 1/4", kompatibilní s většinou stativů a monopodů.
  • * Tato fluidní hlava je vybavena rychloupínací destičkou Arca-Swiss, která je kompatibilní se standardním vybavením Arca na trhu a umožňuje efektivní přepnutí na stativ pro fotografování.
  • * Díky odnímatelné konstrukci rukojeti lze snadno nastavit úhel držení a směr pohybu rukojeti vpřed a vzad.
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Hlavy

Hlavní parametry

Nosnost5