Adaptér K&F Tamron Adaptall II na Sony E-Mount umožňuje použití objektivů Tamron Adaptall II na bezzrcadlovkách Sony E-mount. Vyznačuje se odolnou konstrukcí z mosazi a hliníku, přesným manuálním ovládáním a podporou nekonečného zaostření.
Adaptér K&F Tamron Adaptall II na Sony E-Mount umožňuje použití objektivů Tamron Adaptall II na bezzrcadlovkách Sony E-mount. Vyznačuje se odolnou konstrukcí z mosazi a hliníku, přesným manuálním ovládáním a podporou nekonečného zaostření.
Adaptér K&F Tamron Adaptall II Lenses to Sony E Mount Camera Adapter umožňuje fotografům připojit objektivy Tamron Adaptall II k bezzrcadlovkám Sony E-mount, díky čemuž lze klasické objektivy Tamron hladce kombinovat s moderními digitálními systémy. Tento adaptér je kompatibilní s širokou škálou fotoaparátů Sony NEX a Alpha, včetně řad NEX-3/5/6/7, a3000/a5000/a6000 a full-frame modelů a7 a a9, a poskytuje bezpečné, přesné a stabilní připojení. Je vyroben z vysoce kvalitní mosazi a hliníku, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Plně manuální adaptér umožňuje přímé ovládání zaostření a clony a podporuje zaostření na nekonečno pro všestranné fotografování. U těžších objektivů středního formátu se doporučuje použít stativ nebo teleobjektivní podpěrný držák, aby byla zachována správná rovnováha. Ideální pro fotografy, kteří chtějí integrovat objektivy Tamron Adaptall II do svého pracovního postupu se systémem Sony E-mount.
| Výrobce: | K&F Concept |
| Kategorie: | Adaptéry |
| Bajonet | Tamron Adaptall II to Sony E |
| Redukční kroužek | Ne |
| Adaptér pro objektiv | Tamron |
| Adaptér pro kameru | Sony E |