Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

K&F SNDWAY golf rangefinder, fast focus flagpole lock, support 6 times magnification

Golfový dálkoměr SNDWAY, rychlé zaostření, zámek stožáru, podpora 6násobného zvětšení, přesnost ±1 metr, měřicí vzdálenost 1000 metrů

Více informací

2 737 Kč s DPH 2 262 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Golfový dálkoměr SNDWAY, rychlé zaostření, zámek stožáru, podpora 6násobného zvětšení, přesnost ±1 metr, měřicí vzdálenost 1000 metrů

* 【Vzdálenost 1000 yardů a vysoká přesnost】Golfový dálkoměr měří od 3 do 1000 yardů s vysokou přesností +/- 1 m, rychlostí měření <0,5s/čas a přesně měří překrývající se předměty a průběžné údaje o vzdálenosti , ideální pro měření golfových praporků, nebezpečí a zalesněných oblastí.
* 【Přesné uzamčení sklonu a vlajky】V režimu kompenzace sklonu pomocí vzdálenosti a úhlu generuje přesné výpočty a pomáhá vám učinit správné rozhodnutí, čímž vám poskytne skutečnou vzdálenost mezi vámi a cílem. Díky technologii uzamčení vlajky a pulzní vibraci vyšle krátký vibrační pulz, který potvrdí, že jste cíl zaměřili.
* 【Čistý a široký výhled】 Vysoce kvalitní plně vícevrstvá optika dokáže snížit vnitřní ztráty světla a oslnění a zajišťuje rovnoměrný přenos světla. Digitální a ikonový displej LCD poskytuje jasnější a zřetelnější obraz i za špatných světelných podmínek. lupa 6x a nastavitelná dioptrie ±6° pro přesné zaměření na cíl.
* 【Nabíjecí a nabíjecí port USB-C】Golfový dálkoměr je vybaven dobíjecí lithium-iontovou baterií s kapacitou 750 mAh a nabíjecím portem USB-C, která po plném nabití dokáže měřit 20 000krát bez dalších nákladů na baterii, je odolnější a šetrnější k životnímu prostředí než tradiční nenabíjecí baterie CR2 .

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Dalekohledy