K&F R6 Digitální dalekohled pro noční vidění

Jasně viditelné ve 100% tmě. Nově vylepšené zařízení pro noční vidění má vestavěný infračervený přísvit 850 nm a snímač CMOS, který vám umožní jasně vidět zvířata nebo rostliny ve 100% tmě. Umožňuje vám dokonalé zorné pole bez omezení okolním světlem. Můžete s ním pořizovat fotografie a videa ve vysokém rozlišení s vynikající optickou čistotou ve dne, za slabého…

Více informací

3 090 Kč s DPH 2 554 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Jasně viditelné ve 100% tmě. Nově vylepšené zařízení pro noční vidění má vestavěný infračervený přísvit 850 nm a snímač CMOS, který vám umožní jasně vidět zvířata nebo rostliny ve 100% tmě. Umožňuje vám dokonalé zorné pole bez omezení okolním světlem. Můžete s ním pořizovat fotografie a videa ve vysokém rozlišení s vynikající optickou čistotou ve dne, za slabého osvětlení nebo v noci; má 3 režimy: pořizování fotografií, nahrávání videa (bez zvuku) a přehrávání.

  • * 【Vychutnejte si fotografie a videa v rozlišení 1080P FHD - pozorovací rozsah 984FT】Díky 5násobnému digitálnímu zoomu, 25mm cloně objektivu a 7stupňové funkci infračerveného nastavení můžete snadno nastavit nejlepší zaostření a pozorovat cíl s jasnějšími detaily. Dokáže dosáhnout rozlišení videa 1080p full HD a fotografií s 10 miliony pixelů, můžete jasně pozorovat cíl vzdálený 984 stop (300 m) ve tmě bez jakéhokoli okolního světla;
  • * 【Velká obrazovka, širší zorné pole】Tento dalekohled pro noční vidění používá velkou 2,4palcovou obrazovku TFT LCD, která usnadňuje okamžité prohlížení fotografií. Přenese vás k širšímu vizuálnímu zážitku, aniž byste museli čekat, až se vrátíte domů, abyste si mohli prohlédnout dílo. Kromě sledování na obrazovce LCD jej lze také připojit k počítači prostřednictvím kabelu USB v našem balení;
  • * 【Více režimů napájení【 Podporuje baterii a externí zdroj napájení, baterie AA může pracovat až 12 hodin, připojením velkokapacitního externího zdroje napájení lze výrazně prodloužit pracovní dobu; (Poznámka: baterie není součástí balení)
  • * 【Široké využití】Tyto brýle pro noční vidění budou vaším dobrým pomocníkem při lovu, kempování, rybaření, plachtění, průzkumu, sledování, dobrodružství v přírodě, pátrání a záchraně, pozorování divoké zvěře, monitorování zahrady, pozorování ptáků, fotografování krajiny.
 
VAŠE NEJLEPŠÍ VOLBA PRO NOČNÍ POZOROVÁNÍ !!!
Tento dalekohled pro noční vidění je vysoce kvalitní ruční pozorovací zařízení umožňující daleký výhled až na 984 stop/300 m ve dne i v noci. Využívá infračervený citlivý snímač CMOS, pro zajištění vynikající kvality obrazu. Pokud je prostředí tmavé, zapněte infračervený snímač, abyste získali jasnější výhled. Toto noční vidění s funkcí fotografování, pořizování a přehrávání videa pro mnoho aplikací včetně nočního lovu, průzkumu, zabezpečení, sledování, kempování, plavby lodí/rybolovem, pozorování ptáků, kempování, pozorování divoké zvěře.
 
Velký 4" displej
2.4" vestavěná obrazovka TFT LCD, zvětšená konvexní čočkou na 4" pozorovací obrazovku, která vám umožní získat širší a jasnější zorné pole, což vám umožní pozorovat zvířata a rostliny v úplné tmě. Je pohodlnější pro oči při sledování a usnadňuje sledování uživatelům s brýlemi.
Pořizujte snímky a nahrávejte videa
Infračervené noční vidění dokáže pořizovat videa v rozlišení FHD 1080P a fotografie v rozlišení 10 MP. Infračervený přísvit umožňuje uživatelům sledovat cíl na velkou vzdálenost 984 stop. Pohodlně a zřetelně sleduje nejen ve dne, ale i ve 100% tmě. Můžete tak zachytit každý vzácný okamžik a navždy je uchovat ve svém zařízení.
Ruční ostření otáčením kolečka
Pokud je cíl rozmazaný, můžete otáčet ručním zaostřovacím kolečkem a nastavovat jej, dokud nezískáte jasný obraz, což je velmi pohodlné.
s pětinásobným digitálním zoomem podporovaným 25mm objektivem se světelností f/1,2, který vám poskytne kompletní jasný obraz.
 
Voděodolnost IP65
Toto digitální noční vidění má kompaktní design s funkcí vodotěsnosti IP65, může normálně fungovat za jakýchkoli povětrnostních podmínek, protože voda na něj nebude mít vliv. Skvěle se hodí pro dlouhodobé používání v jakémkoli venkovním prostředí.
Možnost montáže na stativ
Na spodní straně má standardní otvor pro stativ, kterým lze zařízení nočního vidění připevnit na stativ. Umožní vám uvolnit ruce a získat stabilnější a snadnější pozorování. (Vezměte prosím na vědomí, že stativ NENÍ SOUČÁSTÍ našeho balení)
Podělte se o svůj nádherný okamžik
Brýle pro noční vidění můžete připojit k počítači prostřednictvím kabelu USB nebo použít čtečku karet . Uchovávejte své cenné snímky/videa a sdílejte je s rodinou a přáteli. Už nikdy se nebudete muset obávat, že o své fotografie a videa přijdete.
 
 
Pro tyto brýle pro noční vidění existuje několik hřejivých tipů:
1.Zařízení pro noční vidění nefunguje přes okna, protože infračervené paprsky se budou odrážet.
2.Doporučujeme používat 6*AA zcela nové ALKALINOVÉ BATERIE. NEPOUŽÍVEJTE dobíjecí baterie nebo baterie jiné než AA, jinak dojde k selhání spouštění.
3.Vypněte prosím funkci nočního vidění během dne. jinak se na obrazovce zobrazí černobílé místo barevného portrétu.
4.Ponechání zapnutého infračerveného záření rovněž vybíjí baterii. Pokud je energie baterie nedostatečná, úroveň jasu IR se podle toho automaticky sníží.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Dalekohledy

Hlavní parametry

Dosah nightvision300m
Dalekohled - Noční viděníAno