K&F Photography Shoulder Bag Black Color

K&F Concept Camera Sling Bag Small Crossbody Camera Case DSLR/SLR/Cute Compact Shoulder Photography Bags for Photographers Černá barva

Více informací

Zjišťujeme
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept Camera Sling Bag Small Crossbody Camera Case DSLR/SLR/Cute Compact Shoulder Photography Bags for Photographers Černá barva

"✔PERFECT SIZE CAMERA BAG: Vnější velikost: 9,1 x 7,3 x 5,1 in, vnitřní velikost: 8,3 x 6,8 x 4,3 in, hmotnost pouze 0,48 lb. Délka ramenního popruhu: 29,5" - 52,7". Tato brašna na fotoaparát s popruhem má jednoduchý design a je stylová a všestranná. Hodí se pro každodenní použití, cestování v přírodě, dojíždění do práce nebo na krátký výlet.
✔MULTI-PURPOSE: Tato crossbody brašna na fotoaparát je vybavena 1 odnímatelnou polstrovanou přepážkou pro individuální uložení. udržuje fotoaparát a ostatní oddělené a chráněné, také umožňuje přizpůsobit hlavní prostor pro různé velikosti fotografického vybavení. Po vyjmutí vnitřních přepážek ji lze snadno přeměnit z brašny na dslr fotoaparát na stylovou každodenní tašku přes rameno.
✔ RYCHLÝ PŘÍSTUP: Taška přes rameno na fotoaparát má široký otvor s dvoucestnými kovovými zipy YKK pro snadný přístup, brašnu můžete rychle otevřít a brzy vyjmout fotoaparát. Abyste nepřišli o ty nádherné okamžiky.
✔VYŠŠÍ OCHRANA:Tato malá brašna na fotoaparát je vyrobena z plátna s vysokou hustotou. Zesílené polstrování interiéru a klopa na horní straně společně chrání vybavení fotoaparátu před nárazy a otřesy."

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Tašky pro kamery