K&F ND16&PL Filter for DJI Mini 4 Pro, Fixed 4 Stops Light Reduction and Polarizing 2-in-1 Filter

K&F ND16&PL filtr pro DJI Mini 4 Pro, pevný 4stupňový filtr pro redukci světla a polarizační filtr 2 v 1, filtr ND16 poskytuje 4stupňovou redukci světla. Můžete jej použít za podmínek středního slunečného dne. CPL filtr pro zlepšení barev a kontrastu, 2 efekty filtru kombinované v 1 filtru. Žádný barevný posun. Každý filtr vyrobený z dováženého optického…

Více informací

549 Kč s DPH 454 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F ND16&PL filtr pro DJI Mini 4 Pro, pevný 4stupňový filtr pro redukci světla a polarizační filtr 2 v 1, filtr ND16 poskytuje 4stupňovou redukci světla. Můžete jej použít za podmínek středního slunečného dne. CPL filtr pro zlepšení barev a kontrastu, 2 efekty filtru kombinované v 1 filtru. Žádný barevný posun. Každý filtr vyrobený z dováženého optického skla AGC, bez vlivu na kvalitu obrazu, zajišťuje obnovení skutečné barvy obrazu. Nemá vliv na gimbal. Ultralehká technologie K&F Concept zajišťuje, že každý rámeček filtru projde přísným testem, aniž by nepříznivě ovlivnil gimbal vašeho dronu, váží pouhé 2 gramy.

  • * 【Funkce ND16 a CPL 2 v 1】Filtr ND16 poskytuje redukci světla o 4 stupně. Můžete jej použít za podmínek středního slunečného dne. Filtr CPL pro zlepšení barev a kontrastu, 2 efekty filtru kombinované v 1 filtru. Žádný barevný posun.
  • * 【Dovážené optické sklo AGC】Každý filtr vyrobený z dováženého optického skla AGC, bez vlivu na kvalitu obrazu, zajišťuje obnovení skutečných barev obrazu.
  • * 【Neovlivňuje gimbal】Určitě lehká technologie K&F Concept zajišťuje, že každý rámeček filtru projde přísným testem, aniž by negativně ovlivnil gimbal vašeho dronu, protože váží pouhé 2 gramy.
  • * 【28 vícevrstvých povlaků】Vícevrstvé povlaky filtru maximálně snižují odlesky a záblesky, jsou vodotěsné, odolné proti poškrábání, prachu a oleji a chrání váš objektiv mini 4 pro před vším.
  • * 【Balení obsahuje】1x filtr mini 4 pro ND16/PL. Každý filtr je dodáván s robustním pouzdrem na filtr.
1
 
1
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruND
Typ filtruND+PL
BajonetDJI Mini 4 Pro
Formát filtruDJI Mini 4 Pro