K&F K&F Concept Metal Mini Phone Camera Tripod, 1/4" Screw Table Stand, 2-Level Height Adjustment

K&F Concept Kovový mini stativ pro fotoaparát s telefonem, 1/4" šroubovací stolní stojan, 2úrovňové nastavení výšky - zatížení až 20 kg, MS06. Robustní a stabilní:Stativ je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která zajišťuje jeho pevnost a nízkou hmotnost. Poskytuje stabilní oporu pro fotoaparát, mobilní telefon a stabilizátor, aby se zabránilo…

Více informací

468 Kč s DPH 387 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept Kovový mini stativ pro fotoaparát s telefonem, 1/4" šroubovací stolní stojan, 2úrovňové nastavení výšky - zatížení až 20 kg, MS06. Robustní a stabilní:Stativ je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která zajišťuje jeho pevnost a nízkou hmotnost. Poskytuje stabilní oporu pro fotoaparát, mobilní telefon a stabilizátor, aby se zabránilo případnému chvění a třepání během fotografování.

  • * Robustní a stabilní:Stativ je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která zajišťuje jeho pevnost a nízkou hmotnost. Poskytuje stabilní oporu pro fotoaparát, mobilní telefon a stabilizátor, aby se zabránilo případnému chvění a třepání během fotografování.
  • * dvouúrovňové nastavení výšky:Jedinečná dvouúrovňová konstrukce s maximální výškou 105 mm/4,1 palce umožňuje snadné nastavení výšky stativu podle různých potřeb fotografování.
  • * Lehký a přenosný: Díky uzavřenému rozměru 130 mm/5,1 palce a hmotnosti pouhých 169 g je snadno skladovatelný, stativ lze snadno složit a uložit, je vhodný pro přenášení a skladování, vhodný pro cestování a fotografování v přírodě.
  • * Široká kompatibilita: V horní části stativu je rozhraní 1/4 palce, podporuje nosnost 20 kg, je vhodný pro fotoaparáty, mobilní telefony, výplňové světlo, stabilizátory a další zařízení pro fotografování a podporu.
  • * Protiskluzová podložka: Spodní část stativu je vybavena protiskluzovými silikonovými podložkami pro stabilnější oporu.
1
 
 
 
1
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stolní stativy