K&F Magnetic Black Mist 1/2 Filter for DJI Osmo Pocket 3, Black Diffusion Creative Mist Cinematic Effect Filters

Černý difuzní 1/2 filtr Osmo Pocket 3. Tento černý difuzní 1/2 filtr pomáhá redukovat světla a snižuje odlesky, takže pleť vypadá hladší a dodává tónu mlhavější a jemnější vzhled. Filtr 1/2 dokáže realizovat zřejmý efekt zamlženého filmu, zobrazující snový filmový efekt, doporučený v podmínkách světelného a stínového kontrastního prostředí. Je to nápaditý…

Více informací

549 Kč s DPH 454 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Černý difuzní 1/2 filtr Osmo Pocket 3. Tento černý difuzní 1/2 filtr pomáhá redukovat světla a snižuje odlesky, takže pleť vypadá hladší a dodává tónu mlhavější a jemnější vzhled. Filtr 1/2 dokáže realizovat zřejmý efekt zamlženého filmu, zobrazující snový filmový efekt, doporučený v podmínkách světelného a stínového kontrastního prostředí. Je to nápaditý nástroj pro vytváření portrétních fotografií, nahrávání videí a vlogů.

  • * 【Osmo Pocket 3 Černý difuzní filtr 1/2】Tento černý difuzní filtr 1/2 pomáhá redukovat světla a snižuje odlesky, takže pleť vypadá hladší a tón je zamlženější a jemnější. Filtr 1/2 dokáže realizovat zřejmý efekt zamlženého filmu a zobrazuje snový filmový efekt, doporučuje se v podmínkách světelného a stínového kontrastního prostředí. Je to nápaditý nástroj pro vytváření portrétních fotografií, nahrávání videí a vlogů.
  • * 【Top optické sklo 】Každý filtr vyrobený z dováženého optického skla AGC, bez vlivu na kvalitu obrazu, zajišťuje obnovení skutečné barvy obrazu.
  • * 【28 vícevrstvých povlaků】Dvojitá strana skla přijala vícevrstvý povlak, který pomáhá odpuzovat vodu, prach, mastnotu a zabraňuje poškrábání. Snadno se čistí a udržuje a chrání objektiv Osmo Pocket 3 před vším možným. Černá barva přizpůsobená povrchu rámu filtru minimalizuje odrazy a snižuje dopad na obraz.
  • * 【Magnetická instalace】Díky magnetickému systému lze filtr na objektiv Osmo Pocket 3 nainstalovat velmi rychle a snadno.
  • * 【Balení obsahuje】1x černý difuzní 1/2 filtr pro DJI Osmo Pocket 3. Každý filtr je dodáván s robustním pouzdrem na filtr.
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruBlack Mist
BajonetDJI Osmo Pocket 3
Formát filtruDJI Osmo Pocket 3
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Příslušensví pro: DJI Osmo Pocket 3 (2)

DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo

Zcela nový model Pocket 3 je vybaven výkonným 1" CMOS snímačem, který vám dovolí
16 999 Kč
Na cestě > 5 ks

DJI Osmo Pocket 3

Zcela nový model Pocket 3 je vybaven výkonným 1" CMOS snímačem, který vám dovolí
14 000 Kč
Na cestě 1 ks
VHODNÉ PRO (1)