K&F Soft Tip Strong Air Blower with Short Nozzle

K&F Soft Tip Strong Air Blower, ventilátor s krátkou tryskou, pro digitální zrcadlovky se snímačem LCD obrazovky, klávesnice hudebních nástrojů, filtry pro teleskopy. Obousměrný regulační vzduchový ventil, který účinně zabraňuje nasávání prachu a způsobování sekundárního znečištění a zjednodušuje vnitřní prostor vyfukování vzduchu, zlepšuje těsnicí vlastnosti…

Více informací

385 Kč s DPH 318 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Soft Tip Strong Air Blower, ventilátor s krátkou tryskou, pro digitální zrcadlovky se snímačem LCD obrazovky, klávesnice hudebních nástrojů, filtry pro teleskopy. Obousměrný regulační vzduchový ventil, který účinně zabraňuje nasávání prachu a způsobování sekundárního znečištění a zjednodušuje vnitřní prostor vyfukování vzduchu, zlepšuje těsnicí vlastnosti zařízení.

  • * 【Exkluzivní inovační design】 Obousměrný regulační vzduchový ventil, který účinně zabraňuje nasávání prachu a způsobování sekundárního znečištění a zjednodušuje vnitřní prostor vyfukování vzduchu, zlepšuje těsnicí vlastnosti zařízení.
  • * 【Krátký design spínače trysek】 Krátká tryska je vhodnější pro čištění objektivů, filtrů, snímačů bezzrcadlovek, povrchů těl a objektivů.
  • * 【Velký průtok vzduchu dmychadla】 Foukač vzduchu na objektivy fotoaparátů může snadno vyfoukat roh, který nelze vyfoukat jinými. Dokáže rychle odfouknout prach a nečistoty v krátkém čase a udržuje tak objektiv, tělo a snímač fotoaparátu v čistotě.
  • * 【Silikonový materiál 】 Ofukovací tryska je vyrobena ze silikonového materiálu, který je příjemný na dotek, má silný odraz a měkká ofukovací tryska poskytuje lepší ochranu zařízení, čímž se zamezí druhotnému poškození zařízení.
  • * 【Pohodlný design】 Foukací nástavec využívá ergonomický design a protiskluzovou texturu šetrnou k pokožce, díky čemuž je úchop pohodlnější. A díky použití úpravy technologií "hand feel oil" je povrch foukaného vzduchu odolnější vůči nečistotám a zašpinění
1

1

1
1
1
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Čištění