K&F Industrial Endoscope Inspection Camera borescope, 8 LED lights for iPhone, 8mm - 2m

0.kamera o průměru 31 palců a polotuhý kabelový endoskop: Tento endoskop můžeme použít v mnoha těžko přístupných, úzkých a stísněných místech v domácnosti nebo venku, jako je vzduchotechnika, ventilační potrubí, motory, klimatizace, rohy pohovky, trubky od vany, toalety atd. Na rozdíl od podobných USB boroskopů s ohebnými kabely je tento dodáván s polotuhým…

Více informací

754 Kč s DPH 623 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: 24. 06.
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

0.kamera o průměru 31 palců a polotuhý kabelový endoskop: Tento endoskop můžeme použít v mnoha těžko přístupných, úzkých a stísněných místech v domácnosti nebo venku, jako je vzduchotechnika, ventilační potrubí, motory, klimatizace, rohy pohovky, trubky od vany, toalety atd. Na rozdíl od podobných USB boroskopů s ohebnými kabely je tento dodáván s polotuhým kabelem pro snadnější předávání do úzkých míst.

  • *kamera o průměru 8 mm a polotuhý kabelový endoskop: Tento endoskop můžeme použít v mnoha těžko přístupných, úzkých a stísněných místech v domácnosti nebo venku, jako je vzduchotechnika, ventilační potrubí, motory, klimatizace, rohy pohovky, trubky od vany, toalety atd. Na rozdíl od podobných USB boroskopů s ohebnými kabely je tento dodáván s polotuhým kabelem pro snadnější předávání do úzkých míst.
  • * Plug and play, speciálně navržený pro mobilní telefony Apple: připojte mobilní telefon Apple přes rozhraní lightning a používejte jej bez internetu. Prostřednictvím softwaru "UseePlus" můžete také ukládat snímky z kamery/nahraná videa pro snadné prohlížení.
  • * kamera s rozlišením 960P HD: Tato kamera má rozlišení 1280*960 HD. Jas 8 LED světel lze nastavit tak, aby vyhovoval potřebám různých scén, jako jsou například slabé osvětlení nebo tmavé oblasti či vlhké oblasti. Jas lze libovolně nastavit podle různých příležitostí.
  • * Vodotěsnost IP67: Kamera je vodotěsná podle normy IP67. Když potřebujete detekovat kanalizaci, nádrže s rybami nebo jiná potrubí, je tento endoskop vaším dobrým pomocníkem.
  • * Multifunkční příslušenství: Dodáváme tři druhy příslušenství: háčky, magnety a odrazky, které vám snadno pomohou vyjmout ztracené prsteny, klíče a další předměty.
Parametry

Parametry