K&F 2m Overhead DSLR Tripod Compact Portable Vlog Tripod Monopod +Extension Arm

28mm velká 360° kovová kulová hlava Upgrade: K234A7, Speciálně navržená 28mm kovová kulová hlava se díky dvěma nezávislým ovládacím knoflíkům může otáčet o 360 stupňů a umožňuje fotografovat v libovolném úhlu horizontálně i vertikálně. Snímání z více úhlů: Systém tlumení kulové hlavy by mohl snadno nastavit fotoaparát do různých úhlů (vertikální snímky nebo…

Více informací

2 690 Kč s DPH 2 223 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

28mm velká 360° kovová kulová hlava Upgrade: K234A7, Speciálně navržená 28mm kovová kulová hlava se díky dvěma nezávislým ovládacím knoflíkům může otáčet o 360 stupňů a umožňuje fotografovat v libovolném úhlu horizontálně i vertikálně. Snímání z více úhlů: Systém tlumení kulové hlavy by mohl snadno nastavit fotoaparát do různých úhlů (vertikální snímky nebo snímky nahoru) nebo a získat nejlepší pohled při fotografování.

  • * 28mm velká 360° kovová kulová hlava Upgrade: K234A7, Speciálně navržená 28mm kovová kulová hlava se díky dvěma nezávislým ovládacím knoflíkům může otáčet o 360 stupňů a umožňuje fotografovat v libovolném úhlu horizontálně i vertikálně.
  • * Pohodlné: 4sekční sloupové nohy se 3 rychloupínacími flip-locky umožňují nastavit pracovní výšku od 23,4'' do 78'' během několika sekund. 19,3" skládací velikost se snadno přenese kamkoli pro venkovní fotografování
  • * Snímání z více úhlů: Systém tlumení kulové hlavy umožňuje snadné nastavení fotoaparátu do různých úhlů (vertikální záběry nebo záběry nahoru) nebo získání nejlepšího výhledu při fotografování.
  • * Přenosnost: Hmotnost stativu 3,17 lbs / 1,44 kg a maximální hmotnost zátěže 22 lbs / 10 kg. výška 78'' a snadné přenášení. Díky tomuto stativu se může stát nejlepším společníkem vašich digitálních zrcadlovek a vydrží větší zátěž ve srovnání s podobnými produkty, přesto zůstane stabilní.
  • * stativ 2-v-1 Monopod: Stativ lze snadno zkrátit na monopod nebo samotnou hůl, aby vaše fotografování bylo rozmanitější. S tímto monopodem je také možné fotografovat z více úhlů, jako je záběr z nízkého úhlu a záběr z vysokého úhlu.
1
 
 
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stativy