K&F Průmyslová endoskopická kamera K&F 4,3" s obrazovkou 1080P HD s LED světly 3,9 mm/2m

K&F Concept endoskop s rozlišením 1080P HD. Tento průmyslový endoskop je vybaven 4,3palcovou plnobarevnou HD obrazovkou a pokročilými senzory, které poskytují jasné snímky a videa s rozlišením 1920 x 1080P pixelů, podporuje pořizování fotografií a nahrávání videí, až 32G TF karta (není součástí dodávky) umožňuje ukládat snímky a videa, takže si můžete…

Více informací

2 590 Kč s DPH 2 140 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept endoskop s rozlišením 1080P HD. Tento průmyslový endoskop je vybaven 4,3palcovou plnobarevnou HD obrazovkou a pokročilými senzory, které poskytují jasné snímky a videa s rozlišením 1920 x 1080P pixelů, podporuje pořizování fotografií a nahrávání videí, až 32G TF karta (není součástí dodávky) umožňuje ukládat snímky a videa, takže si můžete kdykoli prohlédnout fotografie a videa ve vysokém rozlišení.

  • * 【1080P HD K&F Concept Endoscope】Tento průmyslový endoskop je vybaven 4,3palcovou plnobarevnou HD obrazovkou a pokročilými senzory, které poskytují jasné snímky a videa s rozlišením 1920 x 1080P pixelů, podporují pořizování fotografií a nahrávání videí, až 32G TF karta (není součástí balení) umožňuje ukládat snímky a videa, takže si můžete kdykoli prohlédnout fotografie a videa ve vysokém rozlišení.
  • * 【Vodotěsná kamerová sonda s krytím IP67 a LED světlem】Tato endoskopická kamera je vybavena 6 superjasnými LED světly se 3 nastavitelnými úrovněmi jasu, které poskytují dostatek světla pro tmavší situace. Sonda kamery a světlo LED jsou vodotěsné podle normy IP67, vhodné do tmavých prostor, mokrých nebo vlhkých míst apod.
  • * 【Multifunkční a snadno použitelná】Hadová inspekční kamera s ohebným polotuhým kabelem, ideální pro různé inspekce, např. opravy automobilů, kontrolu průmyslových strojů, kontrolu odvodnění, kontrolu vedení, údržbu domácích spotřebičů, kontrolu struktury stěn, kontrolu kanalizace, atd.
  • * 【Snadné ovládání】Může být použita po zapnutí napájení, není třeba instalovat žádné APP, což je velmi pohodlné. Endoskopické kamery podporují pořizování snímků a nahrávání videí.
  • * 【Vestavěná dobíjecí baterie 2600 mAh】může nepřetržitě pracovat až 3-4 hodiny podle různých situací. Součástí balení je: obsahuje: 1x průmyslový endoskop, uživatelskou příručku, 1x nabíjecí kabel USB, 1x příslušenství (včetně háčků, magnetů, ochranných krytek a bočních zrcátek).
Don't need to install any APP, use it after turn on, very convennient
 
Nemusíte instalovat žádnou aplikaci APP, používejte ji po zapnutí, velmi pohodlně
Tenká sonda o průměru 3,9 mm - která má dostatečně široké zorné pole, které dokáže detekovat objekty v malém prostoru.
Pořizování fotografií v HD rozlišení a videozáznamů s reverzací, 4,3palcová barevná obrazovka HD - pro prohlížení testovacích videí a obrázků v reálném čase.
Polotuhý kabel - ohýbatelný pevný kabel, díky kterému se dostanete do těžko přístupných míst. Usnadní vám práci!
Vodotěsná kamerová sonda s krytím IP67 a 6 diodami LED Light - získejte jasný obraz v tmavých a mokrých místech, jako je motor, potrubí atd.
nabíjecí baterie 2600 mAh - po plném nabití může nepřetržitě pracovat až 3-4 hodiny.
Perfektní příslušenství - součástí balení je příslušenství ( háček, magnet a boční zrcátko)
K&F Concept Industrial Endoscopy Camera
4.3palcová barevná obrazovka HD
Tento průmyslový endoskop s 4,3palcovou barevnou obrazovkou HD a pokročilým senzorem poskytuje jasný kontrolní obraz a video v reálném čase. Vysoké rozlišení 1920 x 1080 pixelů, pohodlná inspekce detailů povrchu.
K&F Concept Industrial Endoscopy Camera
Vodotěsnost IP67
Naše kamera Len a LED světla jsou vodotěsné. Tento boroskop je vhodný pro různé typy prostředí, například pro zkoumání vodovodního potrubí, vlhkých nebo mokrých prostor atd.
K&F Concept Industrial Endoscopy Camera
3 Příslušenství:
Háček, magnet (pro zachycení předmětů v úzkých místech) a boční zrcátko (pro zkoumání boční stěny kanalizačního potrubí, atd.)
 
K&F Concept Industrial Endoscopy Camera
Polotuhý hadí kabel
Polotuhý kabel lze ohýbat do různých tvarů nebo držet jeho stav tak, aby dosáhl do všech koutů vašeho domu podle vašich potřeb.
K&F Concept Industrial Endoscopy Camera
Nastavitelná světla LED
Kamera borescope se 6 nastavitelnými superjasnými světly LED, poskytují dostatek světla pro tmavší situace, poskytují jasný obraz. pro slabé osvětlení nebo tmavé oblasti.
K&F Concept Industrial Endoscopy Camera
baterie 2600 mAh
Vestavěná dobíjecí baterie 2600mAh, která může poskytnout přibližně 3 ~ 4 hodiny pracovní doby, dodává se s kabelem USB, abyste mohli endoskop kdykoli pohodlně nabít.
 
K&F Concept Industrial Endoscopy Camera
 
 
Parametry

Parametry