K&F Gopro Waterproof Floating Hand Grip

Rychle odnímatelný design: Odnímatelná hlavní jednotka umožňuje snadné vyjmutí fotoaparátu pro přehrávání, aniž byste se museli zabývat složitým šroubováním nebo montáží. Vysoká vztlaková síla: vztlak plovoucí rukojeti zajišťuje, že fotoaparát zůstane na hladině, takže se můžete uvolnit a soustředit se na pořizování krásných záběrů bez obav ze ztráty vyba…

Více informací

468 Kč s DPH 387 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Rychle odnímatelný design: Odnímatelná hlavní jednotka umožňuje snadné vyjmutí fotoaparátu pro přehrávání, aniž byste se museli zabývat složitým šroubováním nebo montáží. Vysoká vztlaková síla: vztlak plovoucí rukojeti zajišťuje, že fotoaparát zůstane na hladině, takže se můžete uvolnit a soustředit se na pořizování krásných záběrů bez obav ze ztráty vybavení.

  • * Rychle odnímatelný design: Odnímatelná hlavní jednotka umožňuje snadné vyjmutí fotoaparátu pro přehrávání, aniž byste se museli zabývat složitým šroubováním nebo montáží.
  • * Vysoká vztlaková síla: vztlak plovoucí rukojeti zajišťuje, že fotoaparát zůstane na hladině, takže se můžete uvolnit a soustředit se na pořizování krásných záběrů bez obav ze ztráty vybavení.
  • * Protiskluzový úchop: rukojeť této plovoucí rukojeti je opatřena protiskluzovou texturou, která zajišťuje spolehlivý úchop, ať už jste ve vodě, nebo na hladině.
  • * Všestranná kompatibilita: Díky montážnímu rozhraní 1/4" lze tuto plovoucí ruční rukojeť připevnit ke stativu nebo jinému příslušenství kamery, což usnadňuje stabilizaci kamery GoPro i na souši. Navíc se dodává s řemínkem na zápěstí pro větší bezpečnost.
  • * Vodotěsný plovoucí ruční grip: Tento model MS17 od společnosti K&F Concept je navržen tak, aby chránil vaši kameru GoPro a zároveň vám umožnil pořizovat úžasné fotografie a videa pod vodou.
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stolní stativy