K&F E224A3+BH-18 BLACK

Flexibilní stativ od společnosti K&F Concept nabízí všestranné funkce a plynule přechází mezi stativem, stolním stojanem a selfie tyčí, aby vyhovoval různým fotografickým potřebám, ať už cestujete, natáčíte vlogy, živě streamujete a podobně. Jeho jedinečná konstrukce s excentrickou trubkou zajišťuje rychlé a snadné nastavení, takže se můžete soustředit…

Více informací

1 649 Kč s DPH 1 363 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Flexibilní stativ od společnosti K&F Concept nabízí všestranné funkce a plynule přechází mezi stativem, stolním stojanem a selfie tyčí, aby vyhovoval různým fotografickým potřebám, ať už cestujete, natáčíte vlogy, živě streamujete a podobně. Jeho jedinečná konstrukce s excentrickou trubkou zajišťuje rychlé a snadné nastavení, takže se můžete soustředit na fotografování a neztrácet čas. Tento stativ je vysoce přenosný pro cestování, má 4sekční nastavitelnou trubici v rozsahu od 36 cm/14,1'' do 170 cm/66,9'' a kompaktní délku ve složeném stavu pouhých 30 cm/11,8'', přičemž váží pouhých 0,88 kg/1,94 kg. Může se pochlubit skvělou kompatibilitou, je vybavena standardním 1/4" závitem vhodným pro většinu rychloupínacích destiček Arca-Swiss a 1/4" šroubem pro různá zařízení, včetně fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, projektorů, teleskopů a dokonce i mobilních telefonů pro pořizování selfie, živé vysílání a časosběrné snímání. Díky robustní nosnosti 4KG/8,8 lbs a hladké konstrukci bez olejového tlumení usnadňuje přesné otáčení fotoaparátu, zatímco 360stupňová horizontální stupnice na základně vylepšuje panoramatické fotografie a přináší působivé výsledky, které konkurují ultraširokoúhlým objektivům.

  • * 【Flexibilní stativ】Můžete přepínat mezi stativem, stolním stojanem a selfie tyčí. Což je velmi pohodlné a vyhovuje potřebám mnoha různých fotografických funkčních scénářů, jako je cestování, natáčení vlogů, živé vysílání atd.
  • * 【Excentrická konstrukce trubky】Používá excentrickou konstrukci trubky, která umožňuje rychlé otevírání a zavírání. Velmi snadno se používá, šetří čas a vy se můžete více soustředit na požitek z natáčení.
  • * 【Super přenosný pro cestování】4 sekční trubice umožňuje nastavit pracovní výšku stativu z 36 cm/14,1'' na 170 cm/66,9'' během několika sekund; složený má délku pouze 30 cm/11,8'' a váží pouze 0,88 kg/1,94 kg, je ideální pro fotografování v interiéru/venku na cestách.
  • * 【Více kompatibility】Tento stativ se standardním 1/4" závitem, který lze použít na většinu rychloupínacích destiček Arca-Swiss; 1/4" šroub je vhodný pro většinu fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, projektorů a teleskopů atd; pomocí klipu na mobilní telefon a dálkové spouště můžete také používat mobilní telefon k pořizování selfie na cestách, živému vysílání a časosběrnému snímání.
  • * 【Bezpečné ložisko】Stativ poskytuje bezpečnou nosnost 4KG/8,8 lbs; konstrukce bez olejového tlumení, takže fotoaparát se může plynule a přesně otáčet. Horizontální stupnice 360 stupňů ve spodní části usnadňuje pořizování panoramatických snímků a vytváří působivější výsledky než ultraširokoúhlé objektivy.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stativy