K&F Contax Yashica Lenses to Leica M Camera Mount Adapter

Adaptér K&F Contax Yashica na Leica M umožňuje fotografům používat objektivy s bajonetem Contax Yashica na fotoaparátech řady Leica M. Je vyroben z mosazi a hliníku a nabízí stabilní, přesné a plně manuální ovládání s podporou nekonečného zaostření.

Více informací

910 Kč s DPH 752 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Adaptér K&F Contax Yashica na Leica M umožňuje fotografům používat objektivy s bajonetem Contax Yashica na fotoaparátech řady Leica M. Je vyroben z mosazi a hliníku a nabízí stabilní, přesné a plně manuální ovládání s podporou nekonečného zaostření.

Rozšiřte svůj systém Leica M pomocí adaptéru K&F Contax Yashica na Leica M Camera Mount Adapter. Tento adaptér vám umožní používat objektivy s bajonetem Contax Yashica na široké škále fotoaparátů Leica M, včetně modelů M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10, MP, MD a ME. Je vyroben z odolné mosazi a hliníku, zajišťuje stabilní a přesné připojení a zároveň poskytuje plně manuální ovládání zaostření a clony. Plně podporuje zaostření na nekonečno, což je ideální pro fotografování krajiny, portrétů a architektury. U těžkých nebo velkých objektivů se doporučuje použít teleobjektivový držák a stativ, aby byla zachována stabilita během fotografování. Ať už adaptujete vintage skla nebo rozšiřujete svou sbírku objektivů, tento adaptér přináší uživatelům Leica M flexibilitu a výkon.

Hlavní vlastnosti:
  • Umožňuje použití objektivů s bajonetem Contax Yashica na fotoaparátech řady Leica M
  • Kompatibilní s fotoaparáty Leica M: M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10, MP, MD, ME
  • Vyrobeno z mosazi a hliníku pro stabilní a odolnou konstrukci
  • Plně manuální ovládání s podporou nekonečného zaostření
  • Doporučujeme používat s teleobjektivním držákem a stativem pro těžké objektivy

OBSAH BALENÍ

  • 1 × adaptér K&F Contax Yashica na fotoaparát Leica M

SPECIFIKACE

  • Materiál: mosaz + hliník
  • Typ uchycení: Contax Yashica na Leica M
  • Zaostření: Ruční, podpora nekonečného zaostření
  • Kompatibilní fotoaparáty: řada Leica M
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Adaptéry

Hlavní parametry

Redukční kroužekNe
Adaptér pro objektivContax Yashica
Adaptér pro kameruLeica M

GPSR

Name: Cross Global GmbH
Address: Carl-Benz-StraBe 3560386 Frankfurt am Main,Gemany
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

K&F Concept Pouzdro na objektivy 2,5 mm, oboustranný neopren

  • -19 %
Speciální akce: -19%
Brašna na objektiv fotoaparátu, ochranná brašna na objektiv, neoprenové pouzdro 2
348 Kč
429 Kč
Skladem > 5 ks