K&F X18 Outdoor camping light, LED multifunctional Bluetooth audio flame ambient light, 8000

Svítilna v režimu reflektoru: se silným světlem s dlouhým dosahem, nastavením více poloh, lze ji použít pro různé přírodní prostředí, ať už jde o osvětlení při chůzi, venkovní pátrání, vnitřní osvětlení kempinkového stanu, nouzové signály v krizových situacích atd., svítilna si s tím snadno poradí. Bezdrátový reproduktor: nejen kempinkové světlo, ale také…

Více informací

2 590 Kč s DPH 2 140 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Svítilna v režimu reflektoru: se silným světlem s dlouhým dosahem, nastavením více poloh, lze ji použít pro různé přírodní prostředí, ať už jde o osvětlení při chůzi, venkovní pátrání, vnitřní osvětlení kempinkového stanu, nouzové signály v krizových situacích atd., svítilna si s tím snadno poradí. Bezdrátový reproduktor: nejen kempinkové světlo, ale také bezdrátový reproduktor. konstrukce 360° akustické struktury, vysoce kvalitní bezdrátové zvukové spojení, bezplatné připojení Bluetooth pro mobilní telefony do vzdálenosti 5 metrů, můžete slyšet nádherný prostorový zvuk bez ohledu na to, kam jej umístíte. Zajistí osvětlení pro vaše venkovní kempování a zároveň si užijete radost z hudby.

  • * Svítilna s režimem reflektoru: se silným světlem s dlouhým dosahem, nastavením více poloh, lze ji použít pro různé přírodní prostředí, ať už jde o osvětlení při chůzi, venkovní pátrání, vnitřní osvětlení kempinkového stanu, nouzové signály v krizových situacích atd., svítilna si s tím snadno poradí.
  • * Bezdrátový reproduktor: nejen kempinkové světlo, ale také bezdrátový reproduktor. konstrukce 360° akustické struktury, vysoce kvalitní bezdrátové zvukové spojení, bezplatné připojení Bluetooth pro mobilní telefony do vzdálenosti 5 metrů, můžete slyšet nádherný prostorový zvuk bez ohledu na to, kam jej umístíte. Zajistí osvětlení pro vaše venkovní kempování a zároveň si užijete radost z hudby.
  • * Funkce inteligentního nabíjení přes USB: Vestavěná vysokokapacitní lithiová baterie s kapacitou 8000 mAh, lze používat uvnitř i venku bez obav o spotřebu energie. Lze použít také jako dobíjecí baterii, kompatibilní s řadou chytrých zařízení, pro nouzové nabíjení v přírodě.
  • * Otočná svítilna a světelný efekt plamene: kempinkové světlo má dvě části, horní je režim otočné svítilny a spodní je světelný efekt plamene, různá teplota barev a jas pro splnění různých scén a vytvoření jiného pocitu atmosféry pro vaše kempování.
  • * Vhodné pro různé scénáře: toto kempingové světlo lze nejen zavěsit na větev pro osvětlení nad hlavou, ale lze jej také umístit na desku stolu jako ambientní světlo. Lze jej použít nejen v interiéru, ale i v exteriéru, takže je ideální pro vaši nouzovou nebo záchrannou výbavu.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Přenosná světla