K&F RGB Full Color Light Built-in Battery 21 Lighting Effects Black

Nově navržené přenosné fotografické světlo L01 RGB využívá 60 vysoce kvalitních LED kuliček, včetně 20 bílých kuliček, 20 kuliček teplého světla a 20 kuliček RGB, s indexem podání barev CRI 96+, které vám pomohou pořídit realističtější fotografie a videa; vhodné pro výplňové světlo a osvětlení v blízkém dosahu, je ideální pro selfie, vlogy, zátiší, osvětlení…

Více informací

823 Kč s DPH 680 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nově navržené přenosné fotografické světlo L01 RGB využívá 60 vysoce kvalitních LED kuliček, včetně 20 bílých kuliček, 20 kuliček teplého světla a 20 kuliček RGB, s indexem podání barev CRI 96+, které vám pomohou pořídit realističtější fotografie a videa; vhodné pro výplňové světlo a osvětlení v blízkém dosahu, je ideální pro selfie, vlogy, zátiší, osvětlení atmosféry večírků, portréty, dětské fotografie a videa na youtube.

  • * [Profesionální design] Nově navržené přenosné fotografické světlo L01 RGB používá 60 vysoce kvalitních LED kuliček, včetně 20 bílých kuliček, 20 kuliček teplého světla a 20 kuliček RGB, s indexem podání barev CRI 96+, které vám pomohou pořídit realističtější fotografie a videa; vhodné pro výplňové světlo a osvětlení v blízkém dosahu, je ideální pro selfie, vlogy, zátiší, světla pro atmosféru večírků, portréty, dětské fotografie a videa na youtube.
  • * [Dva režimy osvětlení] Režim CCT, podporuje nastavení teploty barev v rozmezí 2500K-9900K a jas lze plynule nastavit v rozmezí 1-100 %; režim HSI, nastavuje odstín v rozmezí 0-360° a může zvolit odstín a sytost podle potřeby, což vám pomůže při pořizování fotografií a videí Vytvářet fotografie a videa s různými efekty.
  • * [21 režimů světelných efektů] Vestavěných 21 různých režimů světelných efektů, které zvyšují zábavnost a hravost osvětlení a mohou vám pomoci při natáčení atmosféry videí v různých scénách.
  • * [Konstrukce displeje] Vestavěný displej LCD, na kterém jasně vidíte aktuální hodnotu parametrů světla, což je pohodlné pro vaši obsluhu a nastavení; nekonečná konstrukce kovového knoflíku vám poskytne pohodlný pocit z nastavení a umožní vám přesnější nastavení. Hodnota: 1.
  • * [Různé způsoby instalace] Výrobek má dva 1/4" otvory pro šrouby, které lze instalovat na světelný stojan. V kombinaci s vybaveným adaptérem pro studenou patici jej lze nainstalovat na fotoaparát. Na zadní straně výrobku jsou magnety, které lze připevnit ke kovovým předmětům. Kromě toho je plášť výrobku vybaven také otvorem pro šňůrku. Pomocí šňůrky ji lze zavěsit na zápěstí a přenášet, nebo zavěsit na háček pro uskladnění
1
1
1
1
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Světla na kameru