K&F Concept Phone Chest Strap Harness Fixing Headband Bracket Kit for POV/VLOG

Držák…

Více informací

549 Kč s DPH 454 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Držák telefonu na hrudní pásek od společnosti K&F Concept je vynikající volbou pro nadšence POV/VLOG, protože nabízí všestranné umístění telefonu v horizontální i vertikální poloze. Díky rychloupínacímu designu, stabilní konstrukci a protiskluzovým gumovým podložkám je ideální pro různé akční sporty a zajišťuje bezpečné a stabilní natáčení bez obav z vyklouznutí. Nastavitelný popruh se přizpůsobí široké škále tělesných velikostí, což z něj činí pohodlné a spolehlivé příslušenství pro outdoorové aktivity.

  • * 【Skvělá volba pro POV/VLOG】Telefon lze umístit horizontálně i vertikálně, konstrukce J-Hook a dlouhý šroub mohou umožnit otáčení telefonu o 90°, velikost tohoto popruhu je snadno nastavitelná, hodí se i na největší zimní bundy, hodí se pro širokou škálu tělesných rozměrů.
  • * 【Rychlé uvolnění】Uchycení hrudního popruhu na chytrý telefon s J-HOOK lze snadno nainstalovat a sejmout telefon, který lze demontovat během jediné sekundy. Je to velmi pohodlné.
  • * 【Stabilní konstrukce】Ve spodní a horní části držáku telefonu jsou dvě protiskluzové gumové podložky; když pomocí přiloženého miniaturního klíče připevníte dlouhý šroub k držáku s J-háčkem, klip na mobilní telefon bude v souladu s vaším nastaveným úhlem, stabilní snímání, nebude klouzat.
  • * 【Víceúčelový】Vhodný pro jízdu na horském kole, lyžování, snowboarding, motokros, pádlování, potápění z útesu, wakeboarding a další akční sporty, není určen pro běh nebo aktivity s vysokou zátěží.
  • * 【Poznámka】V této sadě VLOG/FPV je malý klíč, použijte jej k utažení dlouhého šroubu a poté utáhněte držák telefonu, držák telefonu nebude klouzat. Nekruťte jím prosím prsty. Nemusíte si dělat starosti s "hmotností telefonu".
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Rigy pro mobily