K&F Beta Backpack 30L V2 - KF13.160

30*18*44 cm, objem cca 20 l. Horní přihrádka slouží k uložení různých osobních věcí, jako je oblečení, peněženka, mobilní telefon nebo blesk; k dispozici je také přihrádka na notebook s úhlopříčkou obrazovky až 15,6 palce. Spodní přihrádka pojme 1 fotoaparát + 4 objektivy a další příslušenství, jako jsou filtry, baterie nebo paměťové karty, případně dron …

Více informací

2 790 Kč s DPH 2 306 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

30*18*44 cm, objem cca 20 l. Horní přihrádka slouží k uložení různých osobních věcí, jako je oblečení, peněženka, mobilní telefon nebo blesk; k dispozici je také přihrádka na notebook s úhlopříčkou obrazovky až 15,6 palce. Spodní přihrádka pojme 1 fotoaparát + 4 objektivy a další příslušenství, jako jsou filtry, baterie nebo paměťové karty, případně dron DJI.

Velká kapacita

30*18*44 cm, cca 20 l. Horní přihrádka slouží k uložení různých osobních věcí, jako je oblečení, peněženka, mobilní telefon nebo blesk; K dispozici je také přihrádka na notebook s úhlopříčkou obrazovky až 15,6 palce. Spodní přihrádka pojme 1 fotoaparát + 4 objektivy a další příslušenství, jako jsou filtry, baterie nebo paměťové karty, případně dron DJI.

Boční a zadní přístup

Profesionální plně otevřená zadní konstrukce vám pomůže přehledně uspořádat všechny přihrádky a vybavení; Rychlý boční přístup vám umožní rychlý přístup k vybavení při nošení.

Kvalitní materiál

Všechny švové části brašny na fotoaparát byly vybaveny technologií vyztužení, nosnost až 21 kg. Vodoodpudivý a roztržení odolný nylon vysoké hustoty 900D, silně zesílené švy a zipy proti krádeži. Pevná a odolná, PE deska + oddělovač z EPE pěny, pevná a odolná, nárazuvzdorná a odolná proti dekompresi, která dobře ochrání vaše vybavení.

Nabízí vám snadnou cestu

Prodyšné popruhy ze vzdušné síťoviny a ergonomická polstrovaná zádová opěrka vám zajistí chlad a pohodlí; Nastavitelný hrudní popruh udrží popruhy na ramenou a sníží tak jejich hmotnost.

Navrženo pro fotografy

Vyhrazené vnitřní kapsy jsou určeny k ukládání fotografických součástí, jako jsou filtry, kroužky adaptérů atd. Skrytá přední kapsa pro každodenní ukládání příslušenství. Do bočních kapes lze uložit láhev s vodou nebo deštník.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Batohy pro kamery a foto