K&F CONCEPT Mutate Series M1+BH-36L

Cestovní hliníkový stativ K&F Concept Mutate Series má kompaktní a přenosné tělo, protože jeho skládací rozměr je menší než 500 mm/20", a velmi nízkou hmotnost 1819 g/4 kg. Průměr složeného stativu je menší než objem běžné láhve na vodu. Bez ohledu na cestování a práci se stativ díky své kompaktní konstrukci snadno vejde do každé brašny na fotoaparát nebo…

Více informací

2 190 Kč s DPH 1 810 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Cestovní hliníkový stativ K&F Concept Mutate Series má kompaktní a přenosné tělo, protože jeho skládací rozměr je menší než 500 mm/20", a velmi nízkou hmotnost 1819 g/4 kg. Průměr složeného stativu je menší než objem běžné láhve na vodu. Bez ohledu na cestování a práci se stativ díky své kompaktní konstrukci snadno vejde do každé brašny na fotoaparát nebo do zavazadla. Aby byla zajištěna stejná stabilita stativu jako u stativu bez středového sloupku, je stativ navržen s vloženou uzamykací základnou, takže nohy stativu lze pevně uzamknout a zajistit úžasnou stabilitu na profesionální úrovni.

  • * 【Speciálně tvarovaný kompaktní design】Hliníkový cestovní stativ K&F Concept Mutate Series má kompaktní a přenosné tělo, protože jeho skládací rozměr je menší než 500 mm/20" a je velmi lehký - 1819 g/4 kg. Průměr složeného stativu je menší než objem běžné láhve na vodu. Bez ohledu na cestování a práci se stativ díky své kompaktní konstrukci snadno vejde do každé brašny na fotoaparát nebo do zavazadla.
  • * 【Stabilita na profesionální úrovni】 Aby byla zajištěna stejná stabilita stativu jako u stativu bez středového sloupku, je stativ navržen s vestavěnou uzamykací základnou, takže nohy stativu lze pevně uzamknout a zajistit úžasnou stabilitu na profesionální úrovni.
  • * 【Makrofotografie】Středový sloupek cestovního stativu řady M1 lze odpojit nebo sestavit ve 3 krocích 3 sekundy, což vám ušetří čas při makrofotografii nebo fotografování zblízka na zemi.
  • * 【Systém rychlého sklápění nohou】Systém rychlého sklápění nohou pro odemknutí nohou a vysunutí do maximální výšky 70"/1770 mm nebo rychlé a včasné složení 4 sekcí nohou.
  • * 【Přenosný a flexibilní pro cestování a práci】Rychlý flip lock systém stáhne 4sekční nohy na přiměřenou délku ve složeném stavu 20"/500 mm a rozloží je z maximální výšky 70"/177 cm na 18"/460 mm. Stativ s nosností až 15 kg/33,07 lbs, vynikající stabilitou a funkcemi založenými na výkonu splňuje potřeby profesionálů i nadšenců.
1
 
 
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stativy