K&F Concept MS02(Black orange)

Všestranný…

Více informací

494 Kč s DPH 408 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Všestranný stativ má maximální výšku 34 cm a 5sekční nastavení nohou, což zajišťuje flexibilitu pro různé scénáře fotografování. Jeho 360stupňová horizontální rotace a 90stupňový vertikální náklon umožňují komplexní pokrytí pro snímání krajiny, portrétů nebo sportovních scén. Díky 1/4palcovému rozhraní je kompatibilní s různými zařízeními a zajišťuje stabilitu díky gumovému kroužku tlumícímu nárazy a protiskluzové silikonové podložce. Přiložené dálkové ovládání Bluetooth, vážící pouhých 97 g, umožňuje pohodlné bezdrátové ovládání v dosahu 10 metrů po dobu až 10 hodin, takže je ideální pro cestování a fotografování v přírodě.

  • * Maximální výška dosahuje 34 cm a podporuje 5dílné nastavení nohou, takže si můžete libovolně nastavit požadovanou výšku. Tato stativová hlava podporuje nosnost 2 kg a je vhodná pro potřeby většiny bezzrcadlovek, stativů telefonů s dálkovým ovládáním a dalších zařízení.
  • * Kulová hlava má možnost otáčení o 360 stupňů horizontálně a naklápění o 90 stupňů vertikálně, což umožňuje všestranné pokrytí při fotografování. Ať už fotografujete krajinu, lidi nebo sportovní scény, můžete snadno zachytit požadovaný úhel a zorné pole.
  • * Na horní straně se nachází 1/4palcové rozhraní, které lze připojit k jakémukoli zařízení, aby uživatelé mohli fotografovat a podporovat. Upravený tubus má zabudovaný gumový kroužek tlumící nárazy, díky němuž je celý roztahovací tubus stabilnější a pevnější.
  • * Stativ pro telefon s dálkovým ovládáním využívá rozšířenou pevnou konstrukci a protiskluzovou silikonovou podložku na spodní straně pro stabilnější oporu. Váží pouhých 97 g a snadno se přenáší, je vhodný pro cestování a fotografování v přírodě.
  • * Zdarma je dodáván dálkový ovladač Bluetooth, který lze rychle spárovat bez hesla a který podporuje volné fotografování nebo nahrávání videa v okruhu 10 metrů. Dokáže nepřetržitě pracovat po dobu 10 hodin.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stolní stativy