K&F Concept HIGH PRECISION LENS ADAPTER MOUNT,M42-FX

Zažijte jedinečnou všestrannost s prvotřídním adaptérem K&F Concept Lens Adapter, pečlivě navrženým pro fotoaparáty Fujifilm, jako jsou X-A1, X-E2, X-T2 a další. Tento adaptér, vyrobený z odolné mosazi a hliníku, zajišťuje stabilitu, přesnost a dlouhou životnost a poskytuje manuální ovládání se svobodou ostření na nekonečno. Pro těžší středoformátové objektivy…

Více informací

549 Kč s DPH 454 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zažijte jedinečnou všestrannost s prvotřídním adaptérem K&F Concept Lens Adapter, pečlivě navrženým pro fotoaparáty Fujifilm, jako jsou X-A1, X-E2, X-T2 a další. Tento adaptér, vyrobený z odolné mosazi a hliníku, zajišťuje stabilitu, přesnost a dlouhou životnost a poskytuje manuální ovládání se svobodou ostření na nekonečno. Pro těžší středoformátové objektivy jej spárujte s teleobjektivem a stativem pro optimální vyvážení během fotografování. Užijte si klid s 30denní zárukou vrácení bez udání důvodu, 12měsíční zárukou kvality a 100% zárukou spokojenosti. U teleobjektivů věnujte pozornost poloze zaostření na nekonečno, která umožňuje přesné nastavení pro různé podmínky fotografování. Pozvedněte své fotografování s tímto spolehlivým a vysoce kvalitním adaptérem pro objektivy.

  • * Špičkový adaptér K&F Concept, vysoká přesnost, dobrá kvalita.
  • * Kompatibilní s fotoaparáty Fujifilm: X-A1, X-A2, X-A3, X-E1, X-E2, X-E3, X-M1, X-Pro1, X-Pro2, X-S1, X-T1, X-T10, X-T20, X-T2, X10, X20, X30, XF1, XQ1, XQ2 atd.
  • * Vyrobeno z mosazi a hliníku. Stabilní, přesná a odolná konstrukce. Ruční ovládání. Povoleno nekonečné zaostřování.
  • * Pro těžké středoformátové objektivy doporučujeme používat s teleobjektivem a stativem, aby se při fotografování vyvážila jeho hmotnost.
  • * vrácení do 30 dnů bez udání důvodu, 12měsíční záruka kvality, 100% záruka spokojenosti. Upozornění Pozice nekonečného zaostření: Pozice značky nekonečna 【∞】teleobjektivu nebo superteleobjektivu je posunuta mírně do kladné strany, aby bylo možné nastavit zaostření i v případě, že je posun zaostření způsoben změnou teploty. Rozsah posunu je označen čarou ve tvaru písmene L, Nezapomeňte zkontrolovat zaostření přes hledáček, i když fotografujete na nekonečno.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Adaptéry