K&F Concept Handheld microphone fill light

Sada pro živé vysílání, selfie, rozhovory s médii, venkovní natáčení s ručním mikrofonem a světelnou výplní pro natáčení vlogů

Více informací

5 048 Kč s DPH 4 172 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada pro živé vysílání, selfie, rozhovory s médii, venkovní natáčení s ručním mikrofonem a světelnou výplní pro natáčení vlogů

* vysoký jas žárovkových kuliček: vestavěných 72 ks vysoce kvalitních teplých a studených žárovkových kuliček, index podání barev vyšší než 95, nastavitelný jas 10 úrovní, podpora LED displeje, který vám pomůže nastavit požadované parametry.
* Víceúhelníkový stereofonní zvuk: Mikrofon podporuje také otáčení v úhlu 180°, což umožňuje víceúhlový stereofonní zvuk, stejně jako efekt obousměrného snímání zvuku zepředu a zezadu: A+ třída kondenzátorového mikrofonu, záznam a rozlišení zvuku na vysoké úrovni, poskytující vysokou věrnost zvuku.
* Duální čipové zesílení: vestavěný profesionální čip LED ovladače i čip DSP pro redukci šumu, žádné vlnění ani stroboskop při snímání, přirozená a čistá kvalita zvuku, konstantní frekvence. rozpoznávání lidského hlasu na vzdálenost 2 m, bez ohledu na to, odkud váš hlas vychází, lze jej zřetelně zaznamenat.
* Dlouhá výdrž baterie: vestavěná dobíjecí baterie s kapacitou 2000 mAh, při plném nabití je výdrž baterie při maximálním výkonu přibližně 1,5 hodiny, takže můžete natáčet, kdykoli chcete, aniž byste se museli obávat problému s napájením.
* Všestranné použití: je vybaven dálkovým ovládáním Bluetooth, teleskopickým stojanem na telefon, multifunkčním smršťovacím stativem, ať už se jedná o živé vysílání, samospoušť, fotografování zátiší, venkovní fotografování, nahrávání výplňových videí, rozhovory pro média, výše uvedené příležitosti lze snadno zvládnout, takže můžete snadno dokončit úkol výplňového záznamu.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Rigy pro mobily
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušenství, klece tašky, karty

SmallRig Professional Phone Video Rig Kit for Vlogging & Live Streaming 3384

Skladem > 5 ks
bez DPH 4 172 Kč 5 048 Kč