K&F Concept CPL Filter, HD, Anti-Reflection Green Coating, Waterproof and Scratch Resistant on One S

Filtr…

Více informací

549 Kč s DPH 454 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 04. 03. od 09:00
Odešleme: 04. 03.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filtr CPL od společnosti K&F Concept je navržen speciálně pro akční kameru Insta360 GO 3 a obsahuje vysoce kvalitní optické sklo AGC pro křišťálově čisté záběry. Díky pokročilému 28vrstvému vícevrstvému sklu a úpravě polarizace zvyšuje sytost barev, snižuje odrazy a zajišťuje optimální kvalitu obrazu, čímž poskytuje živé a úchvatné scénické snímky. Filtr je vyroben s nanometrovými vrstvami pro ochranu proti vodě a poškrábání, zachovává si vysokou propustnost více než 99,5 % a jeho ultratenká konstrukce rámečku zabraňuje vinětaci.

  • * 【Kompatibilní】Speciálně navrženo pro nejnovější akční kameru Insta360 GO 3.
  • * 【Vysoce kvalitní optické sklo AGC】 Křišťálově čisté záběry a bezpečné uchycení - Dovezené sklo pro vynikající výkon - Kompatibilní s kamerou Insta360 GO 3.
  • * 【Živé barvy a kontrast】Filtr CPL (kruhový polarizátor) eliminuje odrazy od nekovových povrchů, jako je voda a sklo, a zvyšuje sytost barev a kontrast pro živé a úchvatné scénické záběry.
  • * 【Moderní 28vrstvé sklo s vícenásobnou vrstvou】Nanometrické povlaky pro ochranu proti vodě a poškrábání, vysoká propustnost více než 99,5 % pro optimální kvalitu obrazu, velmi tenký rámeček zabraňující vinětaci - kompatibilní s Insta360 GO 30.
  • * 【Polarizační poloha】Předem nastavená horizontální a vertikální polarizační poloha. Bílou značku na kroužku můžete zarovnat, když je kamera v horizontální poloze, nebo když jsou obě bílé značky v nejvzdálenější vzdálenosti, když je kamera ve vertikální poloze, to je nejlépe prodloužená polarizační poloha.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry