K&F CONCEPT Beta Messenger 10L

Tato odolná brašna na fotoaparát obsahuje několik přihrádek na fotoaparát, telefon, příslušenství a osobní věci. Jedna náprsní taška má velkou kapacitu pro vaše cestování a výlety. speciální boční bezpečnostní přezka tašky Camera Sling Bag účinně brání vypadnutí fotoaparátu. Díky bočnímu otevírání je batoh na fotoaparát sling skvěle přístupný rychleji a bezpečněji.…

Více informací

960 Kč s DPH 793 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tato odolná brašna na fotoaparát obsahuje několik přihrádek na fotoaparát, telefon, příslušenství a osobní věci. Jedna náprsní taška má velkou kapacitu pro vaše cestování a výlety. speciální boční bezpečnostní přezka tašky Camera Sling Bag účinně brání vypadnutí fotoaparátu. Díky bočnímu otevírání je batoh na fotoaparát sling skvěle přístupný rychleji a bezpečněji. Měkká pěnová vrstva obklopená batohem může dobře chránit fotoaparát a příslušenství před náhodnými nárazy a poškrábáním.

  • * 【Rozměr】 40 cm x 20 cm x 15 cm (d x š x v). Tato odolná brašna na fotoaparát obsahuje několik přihrádek na fotoaparát, telefon, příslušenství a osobní věci. Jedna náprsní taška má velkou kapacitu pro vaše cestování a výlety.
  • * 【Bezpečné uložení】 Speciální boční bezpečnostní přezka brašny Camera Sling Bag účinně brání vypadnutí fotoaparátu. Díky bočnímu otevírání je batoh na fotoaparát sling skvěle přístupný rychleji a bezpečněji. Měkká pěnová vrstva obklopená batohem může dobře chránit fotoaparát a příslušenství před náhodnými nárazy a poškrábáním.
  • * 【Tenké tělo s dostatečnou kapacitou】 Větší spodní úložné pouzdro (vnitřní rozměry: 40 cm x 20 cm x 15 cm) je odděleno vyjímatelnými modulárními vložkami pro uložení různých objektivů a blesků; horní části pro potřebné příslušenství. Na jedné straně je držák stativu.
  • * 【Kvalitní tkanina】Tkanina z PU materiálu s kovovou texturou, nízkoprofilový luxus, příjemný pocit, odolná proti opotřebení.
  • * 【Pohodlný ramenní popruh】Nastavitelný flexibilní ramenní popruh od 53 cm do maximálně 101 cm palců podle vašich osobních preferencí. Ideální pro muže i ženy, kteří mají rádi fotoaparáty. Rychle odnímatelná přezka umožňuje snadnější nošení a kdykoli sundat zařízení.
1
 
1
1
 
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Batohy pro kamery a foto