K&F Concept Beta Backpack 25L Black

Fotografický batoh K&F Concept je vybaven univerzálním "Magic Bin Designem", díky kterému lze nastavit prostor a který je vhodný pro různé fotografické scénáře. Díky stabilní vnitřní podpoře, rozšíření kapacity, hornímu a bočnímu přístupu a zavěšené přihrádce na počítač zajišťuje bezpečnost a pohodlí fotografům, zejména těm, kteří se věnují outdoorové…

Více informací

Speciální akce: -58%
4 936 Kč 2 090 Kč s DPH 1 727 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Fotografický batoh K&F Concept je vybaven univerzálním "Magic Bin Designem", díky kterému lze nastavit prostor a který je vhodný pro různé fotografické scénáře. Díky stabilní vnitřní podpoře, rozšíření kapacity, hornímu a bočnímu přístupu a zavěšené přihrádce na počítač zajišťuje bezpečnost a pohodlí fotografům, zejména těm, kteří se věnují outdoorové a portrétní fotografii.

  • * 【Magic Bin Design】 Tento fotografický batoh lze realizovat v poměru 5:5 a 2:8 posunutím nahoru nebo dolů pro různé potřeby. Vhodný pro venkovní fotografování, městskou pouliční fotografii, venkovní portréty, fotografování VIOG atd.
  • * 【Stabilní】Skryté vnitřní podpůrné vláknité výztuhy pro větší stabilitu a prevenci rozdrcení vybavení.
  • * 【Rozšíření kapacity】Rozšíření na šířku přední části, vestavěný nezávislý prostor pro stabilizátor, podpůrné rozšíření pro zvýšení kapacity o 2-3 l.
  • * 【Vrchní a boční přístup】Konstrukce s dvojitým otevíráním nahoře a z boku, podpora rychlého otevírání a rychlého odběru ve dvou komorách.
  • * 【Bezpečný】Zavěšená 16palcová nezávislá přihrádka na počítač, vezměte a položte tělo obalu, abyste zabránili přímému nárazu počítače. (Maximální rozměr 360*260*20 mm)
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Tašky pro kamery