K&F Concept Action camera bracket

Držák na bradu motocyklové helmy SUREWO je vybaven speciálním držákem s nastavitelnými klouby pro všestranné umístění kamery. Toto portfolio příslušenství s gumovými podložkami, lepicími podložkami, bezpečnostní lanovou sponou a klíčem, které jsou součástí balení, nabízí bezpečné a flexibilní možnosti upevnění, které vám umožní zachytit vaše dobrodružství…

Více informací

412 Kč s DPH 340 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Držák na bradu motocyklové helmy SUREWO je vybaven speciálním držákem s nastavitelnými klouby pro všestranné umístění kamery. Toto portfolio příslušenství s gumovými podložkami, lepicími podložkami, bezpečnostní lanovou sponou a klíčem, které jsou součástí balení, nabízí bezpečné a flexibilní možnosti upevnění, které vám umožní zachytit vaše dobrodružství z různých úhlů a pozic.

  • * Speciální držák na přilbu: Skládá se ze 4 kloubů, které jsou spojeny šrouby. Šrouby jsou nastavitelné, takže klouby můžete otáčet, přičemž každý z nich lze otočit o 180 stupňů. Pokud je, dáme vám s adaptér, který bude odpovídat závitovému otvoru vašeho fotoaparátu na spodní straně.
  • * Gumové podložky a lepicí podložky: Gumové podložky se dělí na zakřivené a ploché typy, můžete je použít podle situace. Průmyslově odolné vodotěsné gumové podložky, které vám pomohou upevnit kameru na helmu. Poznámka: Po první instalaci nechte stojan před použitím 24 hodin stát.
  • * Bezpečnostní lanová spona a klíč: Po instalaci kamery můžete připevnit bezpečnostní lano, které poskytuje dvojí ochranu. Klíčem lze nastavit všechny šrouby kromě spodního, budete muset použít vlastní šroubovák.
  • * Portfolio profesionálního příslušenství: Držák na bradu motocyklové přilby SUREWO a držák s J-háčkem, které jsou součástí výrobku, umožňují namontovat kameru ve více polohách. Pomocí držáku kamery na motocykl můžete kameru připevnit na bradu nebo na bok přilby. Pomocí háčku J lze kameru připevnit na horní část přilby. Lze ji také připevnit na lyže/surfovací prkno. Vše záleží na vašich vlastních preferencích.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Akční kamery