K&F 77MM NANO-X SLIM VARIABLE/FADER HD, ND4~ND32

77MM Nano-X Slim Variable/Fader HD, ND4~ND32, vodotěsný, proti poškrábání, se zeleným povrchem

Více informací

2 390 Kč s DPH 1 975 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 22. 07. od 09:00
Odešleme: 22. 07.
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

77MM Nano-X Slim Variable/Fader HD, ND4~ND32, vodotěsný, proti poškrábání, se zeleným povrchem

1. Rám využívá technologii samočinného blokování, která se může neomezeně otáčet mezi 2. a 5. převodovým stupněm, přesně stmívat a zamezit jevu černého kříže.
2. Filtr neutrální hustoty ND4-ND32 dokáže dosáhnout čtyřúrovňové nastavitelné redukce světla. Intenzitu filtru neutrální hustoty lze kdykoli upravit podle potřeby a přizpůsobit se tak různým světelným prostředím.
3. Na obou stranách objektivu je použita technologie broušení a leštění, která zajišťuje mimořádně vysoké rozlišení, takže dobře vyrovnává trajektorii průniku světla a zajišťuje ostrost obrazu.
4. Oboustranná 28vrstvá nanovrstva, super vodotěsná, protipoškozující a protipoškrábací vrstva, poskytuje filtru vynikající odolnost.
5. Tloušťka rámečku je pouze 7,4 mm. Díky své tenké konstrukci je vhodný pro různé objektivy různých kalibrů, ať už se jedná o širokoúhlý, standardní nebo teleobjektiv, lze jej s ním snadno použít.
6. Povrch je oxidovaný a pískovaný, což může účinně zabránit pronikání rozptýleného světla a zpomalit odraz kovového povrchu."

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Formát filtru77mm