K&F Concept 52mm Magnetic Variable ND8-ND128(3-7 Stop)

K&F Concept 52mm magnetické variabilní filtry pro objektivy ND8-ND128(3-7 stupňů) - Nano-X

Více informací

1 949 Kč s DPH 1 611 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 23. 04. od 09:00
Odešleme: 23. 04.
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 52mm magnetické variabilní filtry pro objektivy ND8-ND128(3-7 stupňů) - Nano-X

* 【1 Second Install & Swap】Tento variabilní filtr ND8-ND128 s magnetickou technologií nejprve nainstalujte kroužek adaptéru filtru na objektiv, filtr lze adsorbovat za 1 sekundu, což je rychlejší instalace než u tradičního filtru se závitem (6 s).
* 【Žádné černé "X"】K&F Concept využívá nejmodernější technologii (samosvornost rámečku), aby se zabránilo běžnému kříži "X" na širokoúhlém objektivu a teleobjektivu
* 【28 vícevrstvých vrstev】Obě strany skla s nanometrovou vrstvou (celkem 28 vrstev) jsou voděodolné, odolné proti poškrábání a proti oslnění, což účinně chrání objektiv fotoaparátu.
* 【Magnetické adaptérové kroužky】Adaptérový kroužek má závit pro našroubování na objektiv. Magnetické filtry ND8-ND128 se zapínají magnetickým způsobem. Magnetické adaptérové kroužky jsou vhodné i pro další magnetické filtry, například Magnetic CPL, Magnetic ND8, Magnetic black mist a Magnetic ND1000 od společnosti K&F Concept.
* 【Poznámka】Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Toto číslo je vždy doplněno symbolem "Φ" (průměr).

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
BajonetND
Formát filtru52mm