K&F Concept 52 mm Variable ND Filter ND3-ND1000

K&F Concept 52 mm variabilní ND filtr ND3-ND1000, ultratenký HD, s oboustrannou 28vrstvou nano vrstvou, řada Nano-X

Více informací

Speciální akce: -23%
1 919 Kč 1 469 Kč s DPH 1 214 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 52 mm variabilní ND filtr ND3-ND1000, ultratenký HD, s oboustrannou 28vrstvou nano vrstvou, řada Nano-X

  • 【Zobrazování v ultra vysokém rozlišení】 Objektiv je vyroben ze špičkového japonského optického skla a jeho povrch je oxidovaný a pískovaný. Využívá oboustrannou vícevrstvou zdokonalenou povrchovou úpravu a technologii broušení a leštění, která dokáže účinně snížit odražené světlo na povrchu filtru. Tímto způsobem je výrazně omezen jev oslnění způsobený odrazem vnější obranné linie objektivu s dlouhou expozicí a je zajištěna kvalita obrazu s ultra vysokým rozlišením.
  • 【Dvoustranná nanovrstva】 Objektiv má na obou stranách 28 vrstev nanovrstvy, která je vodotěsná, odolná proti oleji a poškrábání. Účinně zabraňuje poškrábání povrchu čočky větrem. Pokud se na filtr náhodou dostane voda, kapky vody zůstanou ztuhlé a nerozšíří se, což usnadňuje přenášení a čištění a při dlouhodobém skladování hraje roli ochrany proti zamlžování.
  • 【Pohodlné přepínání převodů】 Slibuje ND3-1000, volné přepínání převodů, rám je vybaven táhlem, které je pro zákazníky pohodlné pro nastavení velikosti převodu. Pro uživatele, kteří natáčejí video, je užitečné automatické nastavení redukčního převodu světla pomocí pomocných nástrojů.
  • 【Pohodlné skladování】 Výrobek je vybaven úložnou brašnou, kterou mohou zákazníci pohodlně uložit, když jdou natáčet. Boční výsuvná konstrukce sleduje designový styl čtvercové úložné tašky a lze ji snadno vyjmout.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
BajonetND
Formát filtru52mm