K&F CONCEPT 20-60X60 HD Spotting Scope - BAK4 45 Degree,for Hunting, Shooting, Viewing Wildlife Scen

20-60x60 zaměřovací dalekohled pro střelbu na terč, vodotěsný zaměřovací dalekohled se stativem a adaptérem pro telefon, 45° okulárový zaměřovací dalekohled pro pozorování ptáků a lov divoké zvěře. Výkonné zvětšení se pohybuje od 20x do 60x, s širokým zorným polem 40-20 m, umožňuje zaměřit cíl a přiblížit si více detailů. úhlový okulár 45 stupňů nabízí pohodlné…

Více informací

2 090 Kč s DPH 1 727 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

20-60x60 zaměřovací dalekohled pro střelbu na terč, vodotěsný zaměřovací dalekohled se stativem a adaptérem pro telefon, 45° okulárový zaměřovací dalekohled pro pozorování ptáků a lov divoké zvěře. Výkonné zvětšení se pohybuje od 20x do 60x, s širokým zorným polem 40-20 m, umožňuje zaměřit cíl a přiblížit si více detailů. úhlový okulár 45 stupňů nabízí pohodlné pozorování.

  • * 【Vysoké zvětšení a široký zorný úhel】Silné zvětšení od 20x do 60x s širokým zorným polem 40-20 m umožňuje zaměřit cíl a přiblížit si ho na více detailů. pohodlné pozorování zajišťuje okulár se sklonem 45 stupňů.
  • * 【Prisma BAK-4 a optický objektiv FMC】Plně vícenásobně potažená čočka a vysoce kvalitní hranol BAK4 zvyšují propustnost světla, poskytují jasný a vysoce kontrastní obraz i za zhoršených světelných podmínek. Vodotěsná konstrukce dalekohledu je ideální pro pozorování cíle v deštivých a mlhavých dnech.
  • * 【Snadné nastavení a lepší zážitek z používání】 360° otočný teleskopický kovový stativ umožňuje nastavit pozorovací úhly a zajistit libovolnou polohu. Nastavení nahoru a dolů pomocí otočné rukojeti usnadňuje pozorování vyšších a nižších cílů. Výsuvná sluneční clona zabudovaná do hlavního tubusu objektivu snižuje oslnění.
  • * 【Plný rozsah příslušenství】Šroubovací základna loveckého dalekohledu je standardní otvor 1/4-20 s páskou, který je univerzální z většiny podlahových stativů. Nastavitelný telefonní adaptér lze libovolně roztáhnout. Ochranný kryt okuláru a objektivu dokáže udržet dálkoměr vždy čistý. Přenosná brašna je vhodná k uložení.
  • * 【Skvělá volba dárku】Dálkoměr je ideální pro dospělé i děti na pozorování ptáků v přírodě, pozorování Měsíce, cestování, turistiku, kempování, lukostřelbu, astronomii atd.
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Dalekohledy

Hlavní parametry

Zoom dalekohleduAno
Dalekohled - Noční viděníNe