K&F Auto focus electronic Canon EF/EF-S to EOS R mount, with Caps

Adaptér K&F Concept EF na EOS R, adaptér s automatickým ostřením pro objektivy Canon EF EF-S a fotoaparáty Canon EOS R/RF Mount

Více informací

1 217 Kč s DPH 1 006 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 02. 10. od 09:00
Odešleme: 02. 10.
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Adaptér K&F Concept EF na EOS R, adaptér s automatickým ostřením pro objektivy Canon EF EF-S a fotoaparáty Canon EOS R/RF Mount

* Automatické ostření a ovládání clony. Adaptér K&F Concept EF-EOS R je vybaven pozlaceným kontaktem, který zajišťuje vysokou rychlost automatického ostření, rychlou detekci a přesný obraz.
* Široká kompatibilita. Vhodný pro objektivy Canon EOS s bajonetem EF EF-S pro digitální zrcadlovky a fotoaparáty Canon EOS R6, EOS R50, EOS R100, EOS R3, EOS R5C, EOS R5, EOS R6 Mark II, EOS RP, EOS 7, EOS 10, EOS RP a poskytuje uživatelům fotoaparátů EOS R širší výběr objektivů.
* Pokročilý stabilizátor obrazu objektivu. Podpora IS (stabilizátoru obrazu), který poskytuje stabilnější snímky a umožňuje uživatelům získat jasné a stabilní snímky za špatných světelných podmínek.
* Přenos signálu EXIF. Výrazně zlepšený výkon přenosu signálu a kovové elektronické kontakty zajišťují vysoce kvalitní přenos signálu.
* Větší všestrannost. Práce s konvertibilním držákem, lze jej přímo instalovat pomocí standardní stativové hlavy; spodní část je navržena s otvorem pro 1/4 šroub, který je možné přímo instalovat pomocí rychloupínací destičky.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Adaptéry