K&F Alpha Sling 10L Green

Brašna na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag je vyrobena z voděodolné tkaniny odolné proti poškrábání a opotřebení, s flexibilními přihrádkami pro vaše profesionální fotografické vybavení a příslušenství.Tato brašna na fotoaparát Sling Bag využívá 10mm nárazuvzdornou bavlnu EPE s vysokou hustotou a poskytuje všestrannou účinnou ochranu vašeho vybavení…

Více informací

851 Kč s DPH 703 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Brašna na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag je vyrobena z voděodolné tkaniny odolné proti poškrábání a opotřebení, s flexibilními přihrádkami pro vaše profesionální fotografické vybavení a příslušenství.Tato brašna na fotoaparát Sling Bag využívá 10mm nárazuvzdornou bavlnu EPE s vysokou hustotou a poskytuje všestrannou účinnou ochranu vašeho vybavení před poškozením. Vyjímatelné přihrádky jsou praktické nejen pro profesionální objektivy fotoaparátů, ale také pro každodenní dojíždění do práce i profesionální fotografování. Brašna K&F Concept Alpha Camera Sling Bag o rozměrech 33*22*15 cm / 13,1"*8,8"*6" má objem 10 l a snadno pojme jeden fotoaparát a dva objektivy. Díky své všestranné funkci lze tuto brašnu na fotoaparát použít jako brašnu přes rameno, crossbody brašnu, brašnu u pasu, náprsní brašnu nebo kabelku.

  • * 【Více způsobů přenášení brašny】S rozměry 33*22*15 cm / 13,1"*8,8"*6" má brašna K&F Concept Alpha Camera Sling Bag kapacitu 10 l a snadno pojme jeden fotoaparát a dva objektivy. Díky své všestranné funkci lze tuto brašnu na fotoaparát použít jako brašnu přes rameno, crossbody brašnu, brašnu u pasu, náprsní brašnu nebo kabelku.
  • * 【Všestranná ochrana】 brašna na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag je vyrobena z voděodolné tkaniny odolné proti poškrábání a opotřebení, s flexibilními přihrádkami pro vaše profesionální fotografické vybavení a příslušenství. tato brašna na fotoaparát s popruhem využívá 10mm nárazuvzdornou bavlnu EPE s vysokou hustotou a poskytuje všestrannou účinnou ochranu vašeho vybavení před poškozením. Vyjímatelná přihrádka je praktická nejen pro profesionální objektivy fotoaparátů EVA, ale také pro každodenní dojíždění i profesionální fotografování.
  • * 【Bezpečnostní design】Pro maximální pohodlí má tato brašna přes rameno konstrukci s dvojitým zipem. Zatáhnutím za levý nebo pravý zip jej můžete kdykoli a kdekoli otevřít a zachytit tak nádherný okamžik. Stahovací kroužky zipu mohou být vzájemně propojeny, což je lepší bezpečná a proti krádeži chránící konstrukce pro vaše vybavení fotoaparátu.
  • * 【Dobře uspořádané přihrádky】Brašna na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag má až 3 vrstvy přihrádek, do kterých lze odděleně uložit fotoaparáty, příslušenství a osobní věci. Čisté, dobře organizované a snadno přístupné ke každé položce.
  • * 【Pohodlné nošení】Ramenné popruhy brašny na fotoaparát sling jsou nastavitelné až do délky 130 cm / 51". Jsou navrženy tak, aby byly delší a širší než většina brašen na fotoaparát typu sling na trhu, takže jsou vhodné pro širokou škálu postav. Magnetická bezpečnostní spona unese až 60 kg / 132 liber a nastavitelný hrudní popruh drží batoh těsně u těla, což usnadňuje dlouhé túry bez otřesů.
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Batohy pro kamery a foto