K&F Concept Camera Backpack 20L Large Waterproof Camera Bag with Front HardShell, Black

S naším profesionálním batohem na fotoaparát získáte bezkonkurenční pohodlí a ochranu. Tento batoh se pyšní velkorysou velikostí 11,8 "D8,3 "Š17,3 "V palců (302144cm), pojme až 4 objektivy v jednom fotoaparátu a nabízí volnou kombinaci přihrádek. Konstrukce shora dolů umožňuje bezproblémové umístění ručních stabilizátorů a různě velkého vybavení.…

Více informací

2 090 Kč s DPH 1 727 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

S naším profesionálním batohem na fotoaparát získáte bezkonkurenční pohodlí a ochranu. Tento batoh se pyšní velkorysou velikostí 11,8 "D8,3 "Š17,3 "V palců (302144cm), pojme až 4 objektivy v jednom fotoaparátu a nabízí volnou kombinaci přihrádek. Konstrukce shora dolů umožňuje bezproblémové umístění ručních stabilizátorů a různě velkého vybavení. Vestavěné zesílené ochranné podložky zajišťují odolnost proti nárazům a deformaci při skladování a zaručují bezpečnost fotoaparátu a objektivů. Tento batoh je vyroben z tkaniny s vysokou hustotou odolné proti oděru, je odolný proti roztržení i proti povětrnostním vlivům a poskytuje ochranu před povětrnostními vlivy za každého počasí. Snadnou organizaci zajišťuje několik kapes, včetně bočních kapes na stativy a kapes na příslušenství pro karty SD, kabely a baterie. Funkční rozdělení batohu umožňuje více způsobů nakládání, rozlišuje přihrádky na vybavení a příslušenství, přičemž v zadní části je vyhrazený prostor pro 15,6palcový notebook. Ergonomický design s prodyšným zadním panelem z měkké tkaniny zlepšuje proudění vzduchu během cestování, zatímco popruhy na kolečkách zajišťují snadnou kompatibilitu s kufrem na kolečkách. Pozvedněte své fotografické cesty s tímto všestranným, odolným a pohodlným batohem na fotoaparát.

  • * 【Profesionální velká kapacita】 Velikost 11,8" D*8,3" Š*17,3" V palce / 30*21*44cm , 4 objektivy v jednom fotoaparátu. Volná kombinace přihrádek, horní část může jít rovnou dolů, lze do ní umístit ruční stabilizátory a další velikosti čehokoli.
  • * 【Nárazuvzdorný, odolný proti opotřebení, odolný proti povětrnostním vlivům】 Vestavěné zesílené ochranné podložky, odolné proti nárazům a deformacím, pomáhají udržet fotoaparát a objektiv v bezpečí. Tkanina s vysokou hustotou odolná proti oděru, odolná proti roztržení a vodě, ochrana proti všem povětrnostním vlivům a nárazuvzdorná, voděodolná a odolná proti dešti.
  • * 【Více kapes pro snadné uložení】 Boční kapsy pro přenášení stativu, kterým pomáhají boční popruhy. Spousta kapes na příslušenství pro SD karty, kabely, baterie a další předměty.
  • * 【Funkční dělení, více způsobů nakládání】 Horní a dolní přihrádky s rozlišením na přihrádku na vybavení, přihrádku na příslušenství a přihrádku na příruční zavazadla, přičemž do zadní části přihrádky lze umístit 15,6palcový notebook
  • * 【Ergonomický batoh】 Zesílený zadní panel s ergonomickým designem z prodyšné měkké tkaniny zvyšuje proudění vzduchu při turistice nebo cestování a rovnoměrně rozkládá hmotnost pro větší pohodlí a prodyšnost, uprostřed jsou popruhy pro snadné cestování na kufru na kolečkách.
  •  
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Tašky ostatní