K&F Alpha Backpack 25L black

Tento profesionální velkokapacitní batoh o rozměrech 11,8" délka x 8,3" šířka x 17,3" výška (30 x 21 x 44 cm) vám pomůže zlepšit přepravu fotografického vybavení. Je všestranný a prostorný a díky přizpůsobitelným přihrádkám pojme až čtyři objektivy a dokonce i ruční stabilizátory. Je navržen s ohledem na trvanlivost a disponuje atributy odolnosti proti nárazům,…

Více informací

2 767 Kč s DPH 2 287 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 11. 12. od 09:00
Odešleme: 11. 12.
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tento profesionální velkokapacitní batoh o rozměrech 11,8" délka x 8,3" šířka x 17,3" výška (30 x 21 x 44 cm) vám pomůže zlepšit přepravu fotografického vybavení. Je všestranný a prostorný a díky přizpůsobitelným přihrádkám pojme až čtyři objektivy a dokonce i ruční stabilizátory. Je navržen s ohledem na trvanlivost a disponuje atributy odolnosti proti nárazům, opotřebení a povětrnostním vlivům, což zaručuje, že váš fotoaparát a objektivy zůstanou v bezpečí za všech podmínek. Další boční kapsy jsou ideální pro stativy a různé kapsy na příslušenství udrží vaše SD karty, kabely a baterie uspořádané. Ergonomický design zvyšuje pohodlí při cestování, prodyšná měkká tkanina a popruhy na kolečkách zajišťují větší pohodlí při používání kufru na kolečkách.

  • * 【Profesionální velká kapacita】 Velikost 11,8" D*8,3" Š*17,3" V palce / 30*21*44cm , 4 objektivy v jednom fotoaparátu. Volná kombinace přihrádek, horní část může jít rovnou dolů, lze do ní umístit ruční stabilizátory a další velikosti čehokoli.
  • * 【Nárazuvzdorný, odolný proti opotřebení, odolný proti povětrnostním vlivům】 Vestavěné zesílené ochranné podložky, odolné proti nárazům a deformacím, pomáhají udržet fotoaparát a objektiv v bezpečí. Tkanina s vysokou hustotou odolná proti oděru, odolná proti roztržení a vodě, ochrana proti všem povětrnostním vlivům a nárazuvzdorná, voděodolná a odolná proti dešti.
  • * 【Více kapes pro snadné uložení】 Boční kapsy pro přenášení stativu, kterým pomáhají boční popruhy. Spousta kapes na příslušenství pro SD karty, kabely, baterie a další předměty.
  • * 【Funkční dělení, více způsobů nakládání】 Horní a dolní přihrádky s rozlišením na přihrádku na vybavení, přihrádku na příslušenství a přihrádku na příruční zavazadla, přičemž do zadní části přihrádky lze umístit 15,6palcový notebook
  • * 【Ergonomický batoh】 Zesílený zadní panel s ergonomickým designem z prodyšné měkké tkaniny zvyšuje proudění vzduchu při turistice nebo cestování a rovnoměrně rozkládá hmotnost pro větší pohodlí a prodyšnost, uprostřed jsou popruhy pro snadné cestování na kufru na kolečkách.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Tašky ostatní